Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-19042/19(3.2.47E-SM4)
2019-04-23 22:52:22
Išnagrinėta Architektų g. 90, Vilnius 04107

Neteisėtai, pažeidžiant įstatymą priparkutoas automobilis. Pažeidžiami[duomenys nuasmeninti]5, 150.6, 150.10 punktai. Automobilis blokuoja dalį dviračių tako, kelia didelį pavojų dviračių eismo saugumui. Taip pat šis automobilis užstoja matomumą iš kiemų išvažiuojantiems vairuotojams, dėl ko kylą didelis pavojus eismo saugumui Architektų gatve.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-04-23 18:57
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-04-25 08:08:47
dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina
0
  • E50-37378/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Verkių g. nuvirtęs medis blokuoja važiuojamąją dalį
    Registruota Verkių g. 195, Vilnius 08405
    2020-05-30 10:45:00
  • E50-37377/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sugadinta asfalto danga nuolat parkuojant sunkiasvores remonto priemones ties M. K. Oginskio 17A garažais. Prašome imtis priemonių atstatant pažeistą dangą iki rudens liūčių.
    Nagrinėjama M. K. Oginskio g. 17A, Vilnius 10219, Lietuva
    2020-05-30 10:29:20
  • 147902
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis SAAB, valstybinis numeris[duomenys nuasmeninti] pastatytas neleistinoje vietoje ant šaligatvio. Trukdo pėstiesiems.Pažeidimo data ir laikas: 2020-05-30 08:39Automobilio valst....
    Registruota Algirdo g. 5, Vilnius 03219
    2020-05-30 09:37:44
  • E50-37376/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Nėra veidrodžio, negalima matyti atvykstančių transporto priemonių.
    Registruota Žirnių g. 35, Vilnius 02182, Lietuva
    2020-05-30 08:32:31
  • E50-37375/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Erfurto g. jau žolė iki kelių! Seniai laikas pjauti!
    Registruota Erfurto g. 44, Vilnius 04101
    2020-05-30 07:17:22
  • 147897
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Priparkuotas automobilis ant žalios vejosPažeidimo data ir laikas: 2020-05-29 07:19Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Žemaitės g. 7, Vilnius 03119
    2020-05-30 07:13:53
  • E50-37374/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 mbendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,sverimp zemes sklypo ,po laidais.tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui.med turime savo konteineti.grieztsi reikalaujame isvezti...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g.
    2020-05-30 06:28:07