Dviračių takų problemos E50-18944/19(3.2.49E-UK5)
2019-04-23 10:06:25
Išnagrinėta Ateities g. 20, Vilnius undefined

MRU sankryžoje dviračiais reikia važiuoti 90 laipsnių kampais, būtumėt nuostabūs, jei:
1. Nuleistumėte bortus per visą perėjos plotį (pažymėta žaliai)
2. Išasfaltuotumėte arba padėtumėte kelias šaligatvio plyteles (pažymėta raudonai), kad būtų galima tako pabaigoje nusukti į perėją/pervažą, o ne tiesiu taikymu į krūmus kaip dabar yra.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-05-13 13:35:25
Informuojame, kad bortų nuleidimo darbai bus atlikti tuomet, kai bus vykdomi šaligatvio remonto darbai. Kadangi greta sankryžos esančių šaligatvių būklė yra patenkinama, 2019 metų darbų plane remontas nenumatytas.
4
  • E50-54408/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Ar nebūtų galima informuoti aplikninių namų gyventojus kada prasidės ir kiek laiko truks šie darbai. Gatvės ir šaligatviai jau kelintus metus nenaudotini.
    Nagrinėjama Manufaktūrų g. 16, Vilnius 11342, Lithuania
    2020-08-03 23:54:17
  • E50-54406/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    dauguma namo, esancio Vilniuje, Kauno g. 8, gyventoju priestarauja papildomu automobiliu stovejimo vietu - koriu irengimu priesais musu nama ant esamos zalios vejos. Sis projektas nebuvo...
    Registruota Kauno g. 8, Vilnius 03214
    2020-08-03 23:44:07
  • E50-54407/20(3.2.10E-UK1)
    Energetika ir inžineriniai tinklai
    Ilgą laiką vyksta darbai. Triukšmas, dulkės ir t.t. Privažiavimas, praėjimas yra komplikuotas. Ar tokie darbai neturėtų vykti skubos tvarka. Suprantama, kad apimtis nemaža, bet...
    Registruota Manufaktūrų g. 20, Vilnius 11342, Lithuania
    2020-08-03 23:40:19
  • E50-54405/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Ekonovus neišveža atliekas
    Registruota Rinktinės g. 1A, Vilnius 09200, Lithuania
    2020-08-03 23:33:45
  • 156721
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Stovi palei geltona linija prie pat vartų į po žiemine parkinga. Trukdo išvažiuoti iš kiemo ir prieiti prie konteinerių. Pavojinga išvažiuoti iš parkingo nes kilant į viršų...
    Registruota Pavilnionių g. 31, Vilnius 12137
    2020-08-03 23:21:10
  • E50-54404/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Individualių namų statytojai savavališkai įrengė betoninius atitvarus, dėl kurių vanduo kaupiasi važiuojamojoje kelio dalyje, taip pat savavališkai papildomai išasfaltavo dali...
    Registruota Stasio Narutavičiaus g. 36, Vilnius 11305
    2020-08-03 23:18:01
  • E50-54403/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Automobilis BMW X5, registracijos numeris PAL1SA, paliekamas stovėti tam draudžiamoje vietoje, o būtent: prie įvažiavimo/išvažiavimo į gyvenamųjų namų kiemų teritoriją pro Žygio...
    Registruota Žygio g. 93, Vilnius 08242
    2020-08-03 22:44:31