Laiptai E50-18925/19(3.2.4E-UK7)
2019-04-23 08:34:24
Išnagrinėta Studentų g. 39, Vilnius 08106, Lietuva

Ko gero bukiausiai suprojektuota vieta Vilniuje, kelianti realų pavojų eismo saugumui. Griaukim sieną, kol neatsitiko avarija

Atsakingas padalinys

Žvėryno seniūnija

Atsakymas 2019-05-09 15:09:26
Dėkojame už pranešimą. Tokia galimybė svarstoma, tiksliau svarstoma likviduoti dalį sienos, ties laiptais į Neries krantinę.
Atsiprašome už nepatogumus.
1
  • 162095
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Bendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,svetimo zemes sklypo,po laidais,tai oavojinga zmoniu givibei ir ju turtui,Mrs turime savo konteineri,grieztai reikalaujame isvdzti niekam...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lithuania
    2020-09-20 06:36:12
  • E50-59485/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Verkių ir Kareivių g.sankryžoje link Š.miestelio priešais pastatą, kur įsikūrę parduotuvės " varžtai", "geras garas" tvoroje pavojingai atsilenkęs...
    Registruota Verkių g. 35, Vilnius 09109, Lietuva
    2020-09-19 23:19:42
  • E50-59484/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    2020-09-18/19 Paliktos stambiagabaritinės atliekos tarp namų Musninkų g. 14 ir 16 namo. Nesaugu nepilnamečiams.
    Registruota Musninkų g. 14, Vilnius 07183
    2020-09-19 23:19:35
  • 162092
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant šaligatvio pastatytas automobilis.Pažeidimo data ir laikas: 2020-09-19 10:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Šešuolių g. 17, Vilnius 05127
    2020-09-19 23:12:16
  • E50-59482/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Vasingtono fontano apsvietimas nefunkcionuoja kaip turetu. Ne visos lempos sviecia.
    Registruota Vašingtono a. 1, Vilnius 01108, Lithuania
    2020-09-19 22:55:05
  • E50-59483/20(3.2.48E-UK9)
    Statinių priežiūra
    Valstybinėje žemėje atsirado konteineris. Gal galite padėti išsiaiškinti kokiu pagrindu ir kieno. VČTB
    Registruota Nočios g. 10, Vilnius 03103, Lietuva
    2020-09-19 22:17:45
  • E50-59480/20(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Šioje sankryžoje neretai pasitaiko sukančių į dešinę per pėsčiųjų perėją, nors tik žalias šviesoforo signalas rodo kad galima sukti tik į kairę. O prieš šią sankryžą...
    Registruota Licėjus, Vilnius 08200, Lithuania
    2020-09-19 21:40:01