Dviračių takų problemos E50-18673/19(3.2.49E-UK5)
2019-04-19 19:23:10
Išnagrinėta Vilniaus g. 15, Vilnius 01402

Ant pažymėto dviračių tako pastatyti kavinės staliukai. Pažymėtina, kad dviračių tako žymėjimas nepanaikintas, įspėjamųjų ženklų,kad ant dviračių tako yra klūtis, nėra. Todėl asmuo, važiuodamas dviračių taku pagal KET, gali susižeisti ar sužeisti žmones. Net jeigu kavinė turi leidimą nurodytoje vietoje statyti staliukus, toks leidimas prieštarauja kelių ženklinimuiū ir reikalauja įspėjamųjų kelio ženklų.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-05-15 08:22:01
Gerb. Interesante,
Vilniaus miesto savivaldybės administracija gavo Jūsų 2019 m. balandžio 17 d. „Tvarkau miestą“ pranešimą („Dviračių takų problemos“) (Savivaldybėje registruota 2019 m. balandžio 17 d., reg. Nr. E50-18673/19(3.2.49E-UK5) dėl galimų pažeidimų įrengiant lauko kavinę Vilniaus gatvėje.
Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnas Fiodor Politov pagal kompetenciją tikrino Jūsų pranešime pateiktą informaciją ir 2019 m. gegužės 13 d. surašė elektroninį pranešimą tarnybinės veiklos klausimais Nr. A121-9326/19(2.1.19-SM4). Pareigūnas 2019 m. balandžio 24 d. atliko patikrinimą ir užfiksavo, kad Vilniaus gatvėje esanti lauko kavinė, priklausanti uždarajai akcinei bendrovei „Neragauta Azija“, pastatyta pažeidžiant Savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamento 2017 m. spalio 10 d. suderintame lauko kavinės įrengimo projekte Nr. A636-98/17(2.3.2.7-MP3) nustatytus lauko kavinės dydžius. Atsižvelgdamas į tai, pareigūnas atsakingam asmeniui surašė administracinio nusižengimo protokolą su administraciniu nurodymu ROIK:19100283621 ir įpareigojo pašalinti trūkumus. Pakartotinio patikrinimo metu pareigūnas pagal savo kompetenciją pažeidimų nenustatė.
Pažeidimų nustatymas ir kaltininkų patraukimas administracinėn atsakomybėn labai priklauso nuo operatyvaus pranešimo apie daromą teisės pažeidimą. Jei ateityje pastebėsite galimus pažeidimus, prašytume apie tai nedelsiant pranešti policijai telefonu 112 arba Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriui telefonu 219 7948 ar elektroniniu paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt, kad Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, atvykę pagal pranešimą, turėtų galimybę tinkamai surinkti įrodymus apie pažeidimą, nustatyti pažeidimą padariusius asmenis ir patraukti juos atsakomybėn. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimas yra pagrindiniai policijos uždaviniai, todėl nenutrūkstamas policijos darbas organizuojamas visą parą, o Savivaldybė tik dalyvauja, bendradarbiauja užtikrindama viešąją tvarką, todėl neturi galimybės nuolat ir nedelsdama reaguoti į asmenų pranešimus apie galbūt padarytus teisės pažeidimus. Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai dirba pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 6 iki 23 val., penktadieniais nuo 6 iki 24 val., šeštadieniais nuo 0 iki 2 val. ir nuo 8 iki 24 val., sekmadieniais nuo 0 iki 2 val. ir nuo 8 iki 22 val.
0
  • E50-13346/20(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Prašome pabaigti statyti žaliųjų ežerų gatvės apšvietimo stulpus, nes dabar šioje gatvėje dalis gatvės apšviesta, dalis ne. Naktį važiuojant mišku labai reikia apšvietimo....
    Registruota Žaliųjų Ežerų g. 30, Vilnius 08406
    2020-02-25 23:57:32
  • 139130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Uzstates matomuma sankryzoje Vaziavo dar ir per saligatvi i zole. Toliau duobe ir sabakstynai tad is ten fiziskai neimanoma atvaziuotiPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 07:45Automobilio...
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:47:59
  • 139129
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma! Uzstates pesciuju pereja nes nera 5m!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:43:54
  • 139128
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:41:21
  • 139127
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:38:57
  • E50-13341/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sulūžęs konteineris Savanorių pr.11 kieme.
    Registruota Savanorių pr. 11, Vilnius 03116, Lietuva
    2020-02-25 23:38:49
  • 139125
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Zalioj zonojPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:17Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 12, Vilnius 12102
    2020-02-25 23:35:48