Šaligatvių remontas E50-17698/19(3.2.4E-UK7)
2019-04-14 01:25:22
Išnagrinėta Kauno g. 14, Vilnius 03210

Šaligatviai nuo Kauno/Minduago g. sankryžos einant link PC "IKI" (Mindaugo g. 25) suprojektuoti keistai. Žmonėms siūloma eiti aplink kampais, vietoj tiesios trajektorijos. Aišku dauguma taip nesielgia ir eina tiesiai, todėl veja gan reprezentacinėje vietoje po Comfort Hotel langais (kuris kitoje gatvės pusėje) visada bus ištrypta. Nuotraukose nurodžiau natūralias pėsčiųjų judėjimo trajektorijas.

Buvo siųstas pranešimas ir apie kitą neapgalvotai įrengtą vietą šalia prie to paties PC: https://tvarkaumiesta.lt/problem/93136
kur Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyrius atrašė, kad negali įpareigoti sklypo savininko rekonstruoti savo sklypo, viskas buvo padaryta pagal projektą.

Taigi jūs (kažkuris savivaldybės skyrius) šitą projektą derinote bei jam pritarėte! Prašau nurodyti pavardes žmonių, kurie tvirtino šitą statybos projektą, bei kur galėčiau rasti daugiau informacijos apie jį.
Nes nemanau, kad braidymas per purvynus šalia Vilniaus centro yra normalus ir toleruotinas pavyzdys.

Atsakingas padalinys

Naujamiesčio seniūnija

Atsakymas 2019-05-07 10:21:09
Laba diena. Informuojame, kad susisiekimo infrastruktūros dalies projektus pasirašo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Projektavimo, sąlygų išdavimo ir inžinerinių tinklų poskyrio specialistai. Atkreipiame dėmesį, kad minėto poskyrio specialistai nagrinėja susisiekimo infrastruktūros projekto dalies sprendinius tik iki sklypo ribos.
Daugiau informacijos apie projektą galima rasti IS „Infostatyba“ arba kreiptis į sklypo savininką.
0
  • E50-13332/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sankryža ką tik perklota, perėjos perbraižytos, tačiau balos toliau stovi.... Na kur KOKYBĖ? Kur mūsų PINIGAI NAUDOJAMI???
    Nagrinėjama Naugarduko g. 40, Vilnius 03228, Lietuva
    2020-02-25 22:57:12
  • 139115
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:52:21
  • 139114
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:51:13
  • 139113
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:49:52
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08
  • E50-13320/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sveiki, prašau nemeluokite, kad 2020-02-19 patikrinus faktines aplinkybes prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių DGA nerasta. Kai tebestovi klozetas prie Nemenčinės pl.4A...
    Registruota Nemenčinės pl. 4A, Vilnius 10109
    2020-02-25 22:08:59
  • 139110
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 20:35 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 316, Vilnius 12116, Lietuva
    2020-02-25 22:08:30