Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-17386/19(3.2.47E-SM4)
2019-04-11 18:05:15
Išnagrinėta Medeinos g. 17, Vilnius 06139

Parkingas ant vejos, saligatviu
Pažeidimo data ir laikas: 2019-04-11 17:54
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti],[duomenys nuasmeninti],[duomenys nuasmeninti],[duomenys nuasmeninti],[duomenys nuasmeninti],[duomenys nuasmeninti],[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-04-23 09:01:22
Dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas.
Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina.
0
  • 125940
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neeksploatuojamas, užima parkingo vieta
    Registruota Gelvonų g. 54, Vilnius 07142, Lietuva
    2019-11-20 11:53:01
  • 125939
    Gatvių apšvietimas
    Lemputės aplink Šeškinės 22 buvo pakeistos, tačiau tamsiausios vietos deja praleistos, todėl einant link praėjimo tuneliuko link LNK visdar visiškai tamsu. Reikia pakeisti kelias...
    Registruota Šeškinės g. 22, Vilnius 07156, Lithuania
    2019-11-20 11:50:31
  • 125938
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ženklo 332 veikimo zonoje bei ant nukreipimo salelės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 10:30Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Naugarduko g. 12, Vilnius 03213
    2019-11-20 11:38:37
  • 125937
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant žalios vejosPažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 09:50Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Algirdo g. 53, Vilnius 03210
    2019-11-20 11:33:02
  • 125936
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis blokuoja pėsčiųjų eismą šaligatviu bei apsunkina kitų eismo dalyvių judėjimą bei įvažiavimo-išvažiavimą į kiemą.Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20...
    Registruota Algirdo g. 53, Vilnius 03210
    2019-11-20 11:29:38
  • 125935
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Priparkuota ant šaligatvio,trukdo praėjimui Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 11:08 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Jogailos g. 7, Vilnius 01116, Lietuva
    2019-11-20 11:10:55
  • E50-109222/19(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neeksploatuojamas auto jau daugiau nei 4men. Pastatytasant pravaziavimo i aikstele.
    Registruota Girulių g. 18, Vilnius 12123, Lietuva
    2019-11-20 10:48:17