Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai TMP-184
2019-04-10 07:23:46
Išnagrinėta Vasario 16-osios g. 21, Šiauliai 76351

Automobiliai pastatyti ženklo "SUSTOTI DRAUDŽIAMA" galiojimo zonoje, prie Šiaulių universiteto.

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-04-15 13:20:20
Pagal pateiktą informaciją, nustačius Kelių eismo taisyklių 8 p. ir 1 priedo 332 punktų pažeidimus įregistruoti administraciniai nusižengimai ROIK: 19099911745 ir ROIK: 19099913691, pagal LR ANK 417 str. 2 d.
0
  • 117211
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 12:11 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Saulėtekio al. 22A, Vilnius 10225, Lithuania
    2019-09-19 17:47:50
  • 117210
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:55Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:44:31
  • 117209
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-16...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:44:00
  • 117208
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:42:17
  • 117207
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:53Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:40:32
  • 117206
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:53Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:38:07
  • 117205
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant šaligatvioPažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Justiniškių g. 107, Vilnius 05251
    2019-09-19 17:34:07