Eismo organizavimas E50-16197/19(3.2.2E-UK5)
2019-04-05 13:13:16
Išnagrinėta Ozo g. 12a, Vilnius 08200

Pradėjus verslo centro Nova statybas ir panaikinus parkavimo aikstele, aplinkinėse teritorijose automobiliai parkuojami neleistinose vietose. Pvz prie verslo centro Penta (ozo g. 12A) užstatoma visa vienintelė eismo juosta važiuoti link ozo g.

Reikia kompleksinio sprendimo šalinant esamą situaciją.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-04-17 09:05:15
Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 10 straipsnio 9 dalis nustato, kad eismo priežiūrą vykdo specializuoti policijos padaliniai ir įgalioti policijos pareigūnai. Užtikrindama eismo saugumą, policija:
1) prižiūri, kaip eismo dalyviai laikosi šio įstatymo nuostatų ir kituose teisės aktuose nustatytos eismo tvarkos;
2) reguliuoja eismą;
3) tiria Kelių eismo taisyklių pažeidimus, atlieka ikiteisminį tyrimą eismo įvykių bylose, įstatymų nustatytais atvejais surašo administracinių teisės pažeidimų protokolus, nagrinėja administracinių teisės pažeidimų bylas ir priima nutarimus šiose bylose, taiko kitas įstatymų numatytas priemones.
Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato, kad savivaldybių vykdomųjų institucijų ir jų tam įgalioti pareigūnai turi teisę surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolus už sustojimą ar stovėjimą vietose, kuriose Kelių eismo taisyklės draudžia sustoti ar stovėti, taip pat už sustojimą ar stovėjimą nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų.
Pažeidimų nustatymas ir kaltininkų patraukimas administracinėn atsakomybėn labai priklauso nuo operatyvaus pranešimo apie daromą teisės pažeidimą. Jei ateityje pastebėsite galimus pažeidimus, apie tai nedelsiant praneškite policijai telefonu 112 ar naudojantis policijos elektroninių paslaugų sistema https://www.epolicija.lt arba Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriui telefonu 219 7948 ar elektroniniu paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt. Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, atvykę pagal pranešimą turėtų galimybę tinkamai surinkti įrodymus apie pažeidimą, nustatyti pažeidimą padariusius asmenis ir patraukti juos atsakomybėn. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimas yra pagrindiniai policijos uždaviniai, todėl nenutrūkstamas policijos darbas organizuojamas visą parą, o Savivaldybė tik dalyvauja, bendradarbiauja užtikrindama viešąją tvarką, todėl neturi galimybės nuolat ir nedelsdami reaguoti į asmenų pranešimus apie galbūt padarytus teisės pažeidimus. Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai dirba pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 6 iki 23 val., penktadieniais nuo 6 iki 24 val., šeštadieniais nuo 00 iki 6 val. ir nuo 8 iki 24 val., sekmadieniais nuo 00 iki 6 val. ir nuo 8 iki 22 val.
0
  • 128500
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi neleistinoj vietoj, užvažiavęs ant bordiūro ir žolės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 20:00Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Laisvės pr. 78B, Vilnius 05260
    2019-12-11 00:43:14
  • 128499
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje ir ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:32Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 55, Vilnius 06304
    2019-12-11 00:33:13
  • 128498
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojamas ant pėsčiųjų ir dviračių takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 107, Vilnius 06305
    2019-12-11 00:29:44
  • 128497
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje nepaliko vietos prasilenkti del ko kyla spustys. Kartu uzstatytas ir matomumas isvaziuojant is pozeminio parkingo. Kada bus zadeta eismo tvarka Giruliu g? Ar cia normalus...
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:25:37
  • 128496
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje trukdo prasilenkti (zr foto) sukelia spustis ir nepaliko 5m iki pesciuju perejos dvipusiam eisme.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:52Automobilio valst....
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:22:41
  • 128495
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonojePažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:54Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121
    2019-12-11 00:20:05
  • 128494
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonojePažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:54Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121
    2019-12-11 00:18:20