Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-15862/19(3.2.47E-SM4)
2019-04-03 18:51:49
Išnagrinėta Žemynos g. 21, Vilnius 06133

Draudziama parkavimo vieta
Pažeidimo data ir laikas: 2019-04-03 17:46
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-04-08 14:33:23
dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina
0
  • E50-54403/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Automobilis BMW X5, registracijos numeris PAL1SA, paliekamas stovėti tam draudžiamoje vietoje, o būtent: prie įvažiavimo/išvažiavimo į gyvenamųjų namų kiemų teritoriją pro Žygio...
    Registruota Žygio g. 93, Vilnius 08242
    2020-08-03 22:44:31
  • E50-54401/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    4 šaligatvio žibintas nedega, sugedęs. Vaikų žaidimų aikštelė tamsoje.
    Registruota Taikos g. 110, Vilnius 05224, Lithuania
    2020-08-03 22:14:23
  • E50-54402/20(3.2.50E-UK2)
    Vaikų žaidimo ir sporto aikštelių priežiūra bei...
    Supynės girgžda, senokai beteptos.
    Registruota Taikos g. 110, Vilnius 05224, Lithuania
    2020-08-03 22:11:51
  • 156715
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Pranešimas apie užfiksuotą kelių eismo taisyklių pažeidimą Pažeidimo vieta – Vilniuje, šalia namo Žirmūnų g. 65 Data ir laikas – 2020-08-03 21:22 val. Pažeidimo esmė –...
    Registruota Žirmūnų g. 65, Vilnius 09111
    2020-08-03 22:06:31
  • E50-54400/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Dviračių taką panaikinot, o kelio ženklą palikote.
    Registruota T. Narbuto g. 165, Vilnius 08105
    2020-08-03 21:58:59
  • E50-54399/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Nuo pavasario vyksta didžiuliai šaligatvio keitimo darbai nuo Lazdynų mokyklos link Erfurto gatvės. Prie Erfurto g. 6 liko ne pabaigti darbai. Su vežimėlių labai sunku pravažiuoti,...
    Nagrinėjama Erfurto g. 6, Vilnius 04118, Lietuva
    2020-08-03 21:22:08
  • E50-54398/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    kaip sita erdve tapo parkingu?
    Registruota Upės g. 6, Vilnius 09308, Lithuania
    2020-08-03 21:06:43