Statinių priežiūra 20-1277(4.5E)
2019-03-30 22:41:54
Išnagrinėta Elektros g. 7, Panevėžys 35175

Kada bus sutvarkytas tas vandetiekio pastatas. Juk ir konkursas buvo, laimetojas yra. Kodel uzstrigo projektas.

Atsakingas padalinys

Miesto infrastruktūros skyrius

Atsakymas 2019-04-02 00:00:00
Jūsų minimas pastatas yra Perpumpavimo stotis, šis statinys priklauso UAB "Aukštaitijos vandenys". Dėl nevykdomo projekto prašom kreiptis į UAB "Aukštaitijos vandenys" administraciją
0
  • E50-50784/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 m bendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,svetimo zemes sklypo,nuo langu nera 10 metru,po kaifais,tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui,mes turine savo kontrineti.grieztai...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132
    2020-07-15 06:13:40
  • 154301
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:52 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gedvydžių g. 6, Vilnius 06306, Lithuania
    2020-07-15 04:53:18
  • 154300
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:41 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 99, Vilnius 12107, Lithuania
    2020-07-15 04:41:45
  • 154299
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    uzparkuotas pesciuju praejimas Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:39 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 99, Vilnius 12107, Lithuania
    2020-07-15 04:40:32
  • E50-50720/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Šaltinių g. 3 vidiniame kieme žolės pjovimas, matyt, nebuvo numatytas. Būtų labai smagu, kad žolės (o gal jau reikėtų sakyti labiau smilgų) nupjovimas būtų...
    Registruota Šaltinių g. 3A, Vilnius 03225
    2020-07-15 01:09:42
  • E50-50707/20(3.2.15E-SM4)
    Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių...
    Labas vakaras, jau kartą esu rašęs pranešimą į "tvarkau Vilnių" dėl triukšmo, kylančio iš naktinių lenktynių T.Narbuto gatve. Pastaruoju metu beveik kiekvieną naktį...
    Registruota Treniotos g. 5, Vilnius 08121
    2020-07-14 23:58:05
  • E50-50703/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    Įrengta vaikų žaidimo aikštelė ir nauja poilsio salelė, o apšvietimo nei prie jų, nei prie šaligatvių nėra jokio.
    Registruota Taikos g. 103, Vilnius 05201, Lithuania
    2020-07-14 23:44:09