Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-14417/19(3.2.47E-SM4)
2019-03-26 16:35:34
Išnagrinėta Rygos g. 49, Vilnius 05272

Automobilis pažeidžia parkavimo ženklą: „846 Neįgalieji. Nurodo, kad stovėjimo vieta skirta tik Taisyklėse nustatytą skiriamąjį ženklą „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelę turinčioms transporto priemonėms.”

Neįgalaus asmens kortelės nėra.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-03-26 15:13
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-05-07 09:22:10
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau – LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.

Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.

Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • E50-37378/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Verkių g. nuvirtęs medis blokuoja važiuojamąją dalį
    Registruota Verkių g. 195, Vilnius 08405
    2020-05-30 10:45:00
  • E50-37377/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sugadinta asfalto danga nuolat parkuojant sunkiasvores remonto priemones ties M. K. Oginskio 17A garažais. Prašome imtis priemonių atstatant pažeistą dangą iki rudens liūčių.
    Nagrinėjama M. K. Oginskio g. 17A, Vilnius 10219, Lietuva
    2020-05-30 10:29:20
  • 147902
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis SAAB, valstybinis numeris[duomenys nuasmeninti] pastatytas neleistinoje vietoje ant šaligatvio. Trukdo pėstiesiems.Pažeidimo data ir laikas: 2020-05-30 08:39Automobilio valst....
    Registruota Algirdo g. 5, Vilnius 03219
    2020-05-30 09:37:44
  • E50-37376/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Nėra veidrodžio, negalima matyti atvykstančių transporto priemonių.
    Registruota Žirnių g. 35, Vilnius 02182, Lietuva
    2020-05-30 08:32:31
  • E50-37375/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Erfurto g. jau žolė iki kelių! Seniai laikas pjauti!
    Registruota Erfurto g. 44, Vilnius 04101
    2020-05-30 07:17:22
  • 147897
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Priparkuotas automobilis ant žalios vejosPažeidimo data ir laikas: 2020-05-29 07:19Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Žemaitės g. 7, Vilnius 03119
    2020-05-30 07:13:53
  • E50-37374/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 mbendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,sverimp zemes sklypo ,po laidais.tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui.med turime savo konteineti.grieztsi reikalaujame isvezti...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g.
    2020-05-30 06:28:07