Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas E50-14092/19(3.2.12E-SM4)
2019-03-25 10:03:25
Išnagrinėta Karaliaučiaus g., Vilnius 06233

Laba diena,
nuo šeštadienio ( 2019.03.23 ) pradėjo per Karaliaučiaus g. važiuoti furos su smėliu. Nuo pat ryto iki pat vakaro pirmyn atgal važiuoja ir pilna smėlį laukuose. Šiandien tokia pat identiška situacija. Smėlis pilamas yra Karaliaučiaus g. pabaigoje, laukuose. Kaip suprantu pradėtas statyti naujasis outlet parkas pilaitės prospekte ir būtent iš ten yra vežamas smėlis. Ar jie turi leidima pilti smėlį laukuose?Apskritai, privažiavimas prie to lauko kur yra pilamas smėlis, mano nuomone, furos is vis neturi teises važiuoti del savo gabaritų. Neskaitant to, kad pastoviai yra rašomi skundai dėl Karaliaučiaus kelio tvarkymo dėl šalimai esančių daugiabučių statybų tai prie viso to prisidejo ir šitas atvejas. Outleto teritorija didelė, todėl tikėtina, kad šitos mašinos dabar visus metus diena iš dienos važinės šiuo keliu? Prašau, skubos tvarka padėti išspresti šitą problemą. Prisegu nuotraukų ir video medžiagos iš šio šeštadienio ivykių. Lauksime atsakymo. Dėkoju.

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-04-05 15:47:41
Gerbiamas interesante,
Vilniaus miesto savivaldybės administracija gavo Jūsų 2019 m. kovo 25 d. skundą (Savivaldybėje registruota 2019 m. kovo 25 d., reg. Nr. E50-14092/19(3.2.12E-SM4) dėl galimų Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimų vežiojant ir pilant smėlį Karaliaučiaus gatvėje, Vilniuje.
Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnas Fiodor Politov tikrino Jūsų skunduose pateiktą informaciją ir 2019 m. balandžio 5 d. surašė elektroninį pranešimą tarnybinės veiklos klausimais Nr. A121-6736/19(2.1.19-SM4). Patikrinimo metu pareigūnas nustatė, kad nurodytoje vietoje smėlis vežamas į privačius sklypus, kur užpilama pelkė. Minėtoje vietoje Karaliaučiaus gatvė neasfaltuota (žvyrkelis), sunkiasvorio transporto eismas kelio ženklais neapribotas. Patikrinimų metu pareigūnas pažeidimų pagal savo kompetenciją nenustatė.
Pažeidimų nustatymas ir kaltininkų patraukimas administracinėn atsakomybėn labai priklauso nuo operatyvaus pranešimo apie daromą teisės pažeidimą. Jei ateityje pastebėsite galimus pažeidimus, prašytume apie tai nedelsiant pranešti policijai telefonu 112 arba Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriui telefonu 219 7948 ar elektroniniu paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt, kad Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, atvykę pagal pranešimą, turėtų galimybę tinkamai surinkti įrodymus apie pažeidimą, nustatyti pažeidimą padariusius asmenis ir patraukti juos atsakomybėn. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimas yra pagrindiniai policijos uždaviniai, todėl nenutrūkstamas policijos darbas organizuojamas visą parą, o Savivaldybė tik dalyvauja, bendradarbiauja užtikrindama viešąją tvarką, todėl neturi galimybės nuolat ir nedelsdama reaguoti į asmenų pranešimus apie galbūt padarytus teisės pažeidimus. Savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai dirba pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 6 iki 23 val., penktadieniais nuo 6 iki 24 val., šeštadieniais nuo 0 iki 2 val. ir nuo 8 iki 24 val., sekmadieniais nuo 0 iki 2 val. ir nuo 8 iki 22 val.
1
  • E50-13346/20(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Prašome pabaigti statyti žaliųjų ežerų gatvės apšvietimo stulpus, nes dabar šioje gatvėje dalis gatvės apšviesta, dalis ne. Naktį važiuojant mišku labai reikia apšvietimo....
    Registruota Žaliųjų Ežerų g. 30, Vilnius 08406
    2020-02-25 23:57:32
  • 139130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Uzstates matomuma sankryzoje Vaziavo dar ir per saligatvi i zole. Toliau duobe ir sabakstynai tad is ten fiziskai neimanoma atvaziuotiPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 07:45Automobilio...
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:47:59
  • 139129
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma! Uzstates pesciuju pereja nes nera 5m!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:43:54
  • 139128
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:41:21
  • 139127
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:38:57
  • E50-13341/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sulūžęs konteineris Savanorių pr.11 kieme.
    Registruota Savanorių pr. 11, Vilnius 03116, Lietuva
    2020-02-25 23:38:49
  • 139125
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Zalioj zonojPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:17Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 12, Vilnius 12102
    2020-02-25 23:35:48