Dviračių takų problemos E50-13692/19(3.2.49E-UK5)
2019-03-22 21:22:55
Nagrinėjama Saltoniškių g. 9, Vilnius 08105

Nekilnojamojo turto biurų projekto „M. M. M.” (kur įsikurs „Telia” nuomojamame pastate) rangovai įrengė kelio ženklų stulpą pažeisdami Statybos techninio reglamento (toliau – STR) reikalavimus. Pagal STR 2.06.04:2014 „Gatvės ir vietinės reikšmės keliai. Bendrieji reikalavimai” 3-ią pav. ir 7-ą lentelę kelio ženklų stulpas turi būti įrengtas per 0,5 (0,25) m nuo dviračių tako. Žinant, kad ten siaurokas techninis šaligatvis, tai kol objektas nėra priimtas statybos inspekcijos, prašau įpareigoti rangovą perkelti stulpą tarp dviejų techninio šaligatvio plytelių, taip išlaikant bent minimalaus atstumo ypatingai siaurose vietose reikalavimą. Jeigu kils rizika, kad kelio ženklai gali būti užkabinti sunkiasvorio transporto – tokioje mažos kategorijos gatvėje galite parinkti žemesnio dydžio kelio ženklus.

Jeigu statybos darbai jau priduoti, įpareigokite rangovą vistiek perkelti stulpą pagal projektavimo ir / arba statybos darbų garantiją. Jeigu, tai ne rangovų atsakomybė, o savivaldybės – perkelkite patys.

Nuotraukoje žiūrėkite kelio ženklą su „sustoti ir stovėti draudžiama” bei „krypčių ženklinimu”. Išdidinę nuotrauką pamatysite, jog stulpas įbestas tiesiai į vejos bortą.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

0
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08
  • E50-13320/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sveiki, prašau nemeluokite, kad 2020-02-19 patikrinus faktines aplinkybes prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių DGA nerasta. Kai tebestovi klozetas prie Nemenčinės pl.4A...
    Registruota Nemenčinės pl. 4A, Vilnius 10109
    2020-02-25 22:08:59
  • 139110
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 20:35 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 316, Vilnius 12116, Lietuva
    2020-02-25 22:08:30
  • E50-13316/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuolatos kraunamos negabaritinės atliekos! Ypac pravaziuojanciu automobiliu. O moket reikia gyventojams uz sia betvarke.
    Registruota Gerosios Vilties g. 2, Vilnius 03132, Lietuva
    2020-02-25 21:53:51
  • 139108
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojasi ant zalios zonos Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:43 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gerosios Vilties g. 4, Vilnius 03130, Lietuva
    2020-02-25 21:51:53
  • 139107
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:45Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Antakalnio g. 102, Vilnius 10214
    2020-02-25 21:50:17
  • 139106
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    auto ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:06 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Kazliškių g. 11, Vilnius 09204, Lithuania
    2020-02-25 21:09:44