Statinių priežiūra E50-13690/19(3.2.48E-UK9)
2019-03-22 21:03:26
Išnagrinėta Saltoniškių g. 9, Vilnius 08105

Nekilnojamojo turto biurų projekto „M. M. M.” (kur įsikurs „Telia” nuomojamame pastate) rangovai įrengė Statybos techninio reglamento (toliau – STR) reikalavimų neatitinkančio pločio per siaurą šaligatvį. Pagal STR 2.06.04:2014 „Gatvės ir vietinės reikšmės keliai. Bendrieji reikalavimai” 33-čią lentelę minimalus pėsčiųjų tako plotis turi būti 1,5 m. Iš pateiktų nuotraukų akivaizdu, jog žinant, kad standartinės šaligatvio plytelės plotis yra 0,375 m, o jų čia tik 3 (įskaitant taktilinį taką), tai bendras pėsčiųjų tako plotis gaunasi tik 1,125 m.

Prašau patikrinkite koks pėsčiųjų tako plotis numatytas projekte. Įpareigokite statybas priimančio specialisto nepriimti statinio, kaip baigto ir priverskite projekto vystytoją išplatinti pėsčiųjų taką – jei projekte dėl kokių nors priežasčių jo nėra – bent iki minimalaus pločio, t. y. 4-ių plytelių pločio, bet žinant kiek daug ten bus biuro darbuotojų keturiuose naujuose pastatuose, tai pasiūlykite šaligatvį išplatinti maksimaliai kiek telpa (tikrai tilptų bent 6-ių plytelių plotis iki turėklų neįgaliesiems). Jeigu statinys jau priimtas statybos inspekcijos, kaip baigtas, tada prašau įpareigoti vystytoją ištaisyti broką pagal projektavimo ir / arba statybos darbų įrengimo garantiją dėl neatitikimo STR reikalavimams.

Atsakingas padalinys

Būsto administravimo skyrius

Atsakymas 2019-04-15 10:31:20
Miesto ūkio ir transporto departamento Susisiekimo komunikacijų skyriaus specialistai kartu su UAB „Mitnija“ ir UAB „Kerista“ patikrins situaciją vietoje, tai yra Pieninės gatvėje. UAB „Mitnija“ privalo užtikrinti, kad rangovai UAB „Kerista“ šaligatvio dangą įrengtų vadovaujantis projektiniais sprendiniais. Jei patikrinimo metu bus nustatyta, kad įrengta šaligatvio danga neatitinka projektinių sprendinių, statytojai privalės įrengti Pieninės g. šaligatvį naujai.
Dėkojame Jums, kad rūpinatės Vilniaus miesto įvaizdžiu, už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas.
0
  • 139116
    Gatvių remontas
    Sankryža ką tik perklota, perėjos perbraižytos, tačiau balos toliau stovi.... Na kur KOKYBĖ? Kur mūsų PINIGAI NAUDOJAMI???
    Registruota Naugarduko g. 40, Vilnius 03228, Lietuva
    2020-02-25 22:57:12
  • 139115
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:52:21
  • 139114
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:51:13
  • 139113
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:49:52
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08
  • E50-13320/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sveiki, prašau nemeluokite, kad 2020-02-19 patikrinus faktines aplinkybes prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių DGA nerasta. Kai tebestovi klozetas prie Nemenčinės pl.4A...
    Registruota Nemenčinės pl. 4A, Vilnius 10109
    2020-02-25 22:08:59
  • 139110
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 20:35 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 316, Vilnius 12116, Lietuva
    2020-02-25 22:08:30