Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-12734/19(3.2.47E-SM4)
2019-03-18 13:32:45
Išnagrinėta Architektų g. 70, Vilnius 04108

Gavau atsakymą iš savivaldybės, jog praneščiau apie priparkuoto automobilio pažeidimą: https://tvarkaumiesta.lt/problem/90054

Automobilis blokuoja dalį šaligatvio asfaltuotos dalies (dar nėra dviračių tako ženklo), taip pat ties važiuojamosios dalies ir šaligatvio susikirtimu kelyje neišlaikomas 5 m reikalavimas parkavimui.

Prašau pažeidėją nubausti pagal[duomenys nuasmeninti].6.: „[150. Sustoti ir stovėti draudžiama:] ant pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako, dviračių juostos, taip pat arčiau kaip 5 m atstumu prieš važiuojamosios dalies susikirtimą su pėsčiųjų ar (ir) dviračių taku, o keliuose, kuriuose yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą, ir arčiau kaip 5 m atstumu už pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako”.

Nėra palikta Neįgaliųjų asmenų automobilio statymo kortelė.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-02-23 13:50
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-04-05 10:15:11
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • E50-109055/19(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Gerosios Vilties g. 3 esančioje perėjoje, esantis šviesoforas turi reguliuojama pėsčiųjų perėją. Prie šviesoforo esantis geltonas mygtukas yra pažeistas. Jį prilietus nukrečia...
    Registruota Gerosios Vilties g. 3, Vilnius 03147
    2019-11-18 16:01:19
  • E50-109050/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Reikalaujame isvezti bendra konteineri is eglines sodu 9.kur aistele? Konteineris negali stoveti Ant zoles
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lietuva
    2019-11-18 15:31:34
  • 125704
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automibilis pastatytas neigaliuju vietoje be neigaliojo lipduku Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-18 15:00 Automobilio valst. nr: WUI5BDZ
    Registruota IKI, Mindaugo g. 25, Vilnius 03214, Lithuania
    2019-11-18 15:05:47
  • E50-109042/19(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Neveikia Šenvčenkos - Švitrigailos sankryžos šviesoforas. Vaikai negali saugiai grįžti iš mokyklos.
    Registruota T. Ševčenkos g. 14, Vilnius 03223
    2019-11-18 14:42:45
  • 125702
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas per arti pėsčiųjų perėjos. Trukdo matomumui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-18 09:37Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Nagrinėjama Filaretų g. 21, Vilnius 01207
    2019-11-18 14:39:48
  • 125701
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sviliškių g. 2, Vilnius 05271 Pagal KET ATPK124(1)-4, 2019-11-18d. 14:21val. Nissan juodos spalvos, neleistinoje vietoje Sviliškiu 2 Vilnius, be vairuotojo paliekamas automobilis po...
    Išnagrinėta Sviliškių g. 2, Vilnius 05271
    2019-11-18 14:33:38
  • E50-109038/19(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Jau koki mėnesį ženklas tokiame pozicijoje.
    Registruota Viktariškės, Vilnius, Lietuva
    2019-11-18 14:24:47