Aplinkos tvarkymas E50-12518/19(3.2.6E-UK2)
2019-03-17 12:53:10
Išnagrinėta Kauno g. 11, Vilnius 03214

Prašau įpareigoti sklypo savininką (sklype stovi PC "IKI", adresas Mindaugo g. 25) nutiesti akivaizdžiai trūkstamą šaligatvio dalį, sutvarkyti aplinką bei atstatyti pažeistą žolę. Tiesiant šią trūkstamą atkarpą taip pat užtikrinti, kad būtų nuleisti bortai ties foto kamputyje matomu paštomatu, kad būtų užtikrintas lengvas patekimas neįgaliesiems.

Atsakingas padalinys

Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyrius

Atsakymas 2019-04-08 07:22:17
Dėkojame už pranešimą. Informuojame, kad Kauno g. 11 teritorijoje dangos įrengtos pagal projektą. Savivaldybė neturi teisinio pagrindo įpareigoti sklypo savininko, privataus žemės sklypo ribose remontuoti, rekonstruoti ar vykdyti kitus statybos darbus.
0
  • 139115
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:52:21
  • 139114
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:51:13
  • 139113
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:49:52
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08
  • E50-13320/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sveiki, prašau nemeluokite, kad 2020-02-19 patikrinus faktines aplinkybes prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių DGA nerasta. Kai tebestovi klozetas prie Nemenčinės pl.4A...
    Registruota Nemenčinės pl. 4A, Vilnius 10109
    2020-02-25 22:08:59
  • 139110
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 20:35 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 316, Vilnius 12116, Lietuva
    2020-02-25 22:08:30
  • E50-13316/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuolatos kraunamos negabaritinės atliekos! Ypac pravaziuojanciu automobiliu. O moket reikia gyventojams uz sia betvarke.
    Registruota Gerosios Vilties g. 2, Vilnius 03132, Lietuva
    2020-02-25 21:53:51