Dviračių takų problemos E50-9049/19(3.2.49E-UK5)
2019-02-23 22:21:55
Išnagrinėta Architektų g. 70, Vilnius 04108

Beveik palei visą Architektų g. naujai buvo nutiestas dviračių takas. Prašau ties Architektų g. 70 esančiu įvažiavimu į kiemus įrengti inžinerines saugumą užtikrinančias priemones – kuoliukus, kad automobiliai neturėtų galimybės parkuotis ir blokuoti dviračių eismą, taip keldami pavojų eismo saugumui.

Siūlau įrengti gelžbetoninius, nes Stanevičiaus g. paprasti ploni iškart nupjaunami: https://tvarkaumiesta.lt/problem/90049

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-03-13 12:47:42
Laba diena,

Dėkojame už pranešimą. Informuojame, kad remiantis miesto praktika, kuoliukų įrengimas ties įvažiavimu/išvažiavimu parkavimo problemos neišsprenžia ir gali sudaryti papildomą kliūtį aptarnaujančiąjam transportui, užkertant kelią patektį į gyvenamųjų namų kiemą.

Primename, kad pažeidėjus galite fiksuoti savarankiškai per "Tvarkau miestą" platformą.

Geros dienos.
0
  • 139132
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Naglumo viršunė.. dar į laiptinę įvažiuotų Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-26 00:40 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Geležinio Vilko g. 25, Vilnius 03133, Lietuva
    2020-02-26 00:44:08
  • E50-13346/20(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Prašome pabaigti statyti žaliųjų ežerų gatvės apšvietimo stulpus, nes dabar šioje gatvėje dalis gatvės apšviesta, dalis ne. Naktį važiuojant mišku labai reikia apšvietimo....
    Registruota Žaliųjų Ežerų g. 30, Vilnius 08406
    2020-02-25 23:57:32
  • 139130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Uzstates matomuma sankryzoje Vaziavo dar ir per saligatvi i zole. Toliau duobe ir sabakstynai tad is ten fiziskai neimanoma atvaziuotiPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 07:45Automobilio...
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:47:59
  • 139129
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma! Uzstates pesciuju pereja nes nera 5m!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:43:54
  • 139128
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:41:21
  • 139127
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:38:57
  • E50-13341/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sulūžęs konteineris Savanorių pr.11 kieme.
    Registruota Savanorių pr. 11, Vilnius 03116, Lietuva
    2020-02-25 23:38:49