Duobės, įgriuvos, šuliniai E50-8986/19(3.2.8E-UK7)
2019-02-23 13:19:09
Išnagrinėta Erfurto g. 41, Vilnius 04226

Vilniaus vakariniame aplinkkelyje, Oslo g. važiuojant į Šiaurę, vienoje trumpoje atkarpoje yra per gilūs šuliniai, todėl siekiant jų išvengti, kartais sudaroma avaringa situacija. Prisegu failą su lokacijomis:

Nr. 1 - antroje juostoje, netoli degalinės;
Nr. 2 - pirmoje juostoje, ant viaduko
Nr. 3 - pirmoje juostoje prie pat kelio susijungimo
Nr. 4 - antroje juostoje, netoli tunelio

Atsakingas padalinys

UAB „Grinda“

Atsakymas 2019-03-15 00:00:00
Laba diena, dėkojame Jums už pranešimą. Informacija buvo perduota Paviršinių nuotekų tinklų eksploatavimo skyriui.
Apie avarines situacijas Vilniaus mieste galite pranešti ir telefonu 1355 visą parą.
0
  • E50-26899/19(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Pasikartojantis pažeidimas, apie kurį jau buvau registravęs problemą anksčiau(E50-18000/19(3.2.6E-UK2)). Aikštelėje paliekami automobiliai(šiuo metu 2), be valstybinių numerių,...
    Registruota Gedvydžių g. Vilnius
    2019-06-16 12:15:39
  • E50-26898/19(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Gatvės šulinio dangtis pasikėlęs.
    Registruota Ozo g. 10, Vilnius 08200
    2019-06-16 12:15:17
  • E50-26897/19(3.2.51E-UK2)
    Želdynų priežiūra (medžių ir krūmų genėjimas bei...
    SOSNOVSKIO BARŠČIAI VILNIAUS M. PILAITĖ Noriu pranešti apie žydinčius nuodingus sasnovskio barščius. Nerimauju, kad sėklos tuoj bus išbarstytos ir pavojingi invazinių augalų...
    Registruota Eitkūnų gatvė 1, Vilnius
    2019-06-16 11:29:49
  • E50-26896/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Neišvežamos plastiko ir popieriaus atliekos
    Registruota V. Nagevičiaus g. 2, Vilnius 08237, Lietuva
    2019-06-16 11:21:02
  • E50-26895/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:17:41
  • E50-26894/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:16:01
  • E50-26893/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:14:00