Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-7297/19(3.2.47E-SM4)
2019-02-13 17:10:34
Išnagrinėta Rasų g. 9a, Vilnius 02102, Lietuva

Automobilis paliktas lėtėjimo juostoje, beveik sankryžoje su įvažiavimu į LIDL ir taip trukdė pasukt.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-02-13 17:04
Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-02-26 14:55:55
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://tvarkaumiesta.lt/pagalba/atmintine.pdf
0
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08
  • E50-13320/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sveiki, prašau nemeluokite, kad 2020-02-19 patikrinus faktines aplinkybes prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių DGA nerasta. Kai tebestovi klozetas prie Nemenčinės pl.4A...
    Registruota Nemenčinės pl. 4A, Vilnius 10109
    2020-02-25 22:08:59
  • 139110
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 20:35 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 316, Vilnius 12116, Lietuva
    2020-02-25 22:08:30
  • E50-13316/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuolatos kraunamos negabaritinės atliekos! Ypac pravaziuojanciu automobiliu. O moket reikia gyventojams uz sia betvarke.
    Registruota Gerosios Vilties g. 2, Vilnius 03132, Lietuva
    2020-02-25 21:53:51
  • 139108
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojasi ant zalios zonos Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:43 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gerosios Vilties g. 4, Vilnius 03130, Lietuva
    2020-02-25 21:51:53
  • 139107
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:45Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Antakalnio g. 102, Vilnius 10214
    2020-02-25 21:50:17
  • 139106
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    auto ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:06 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Kazliškių g. 11, Vilnius 09204, Lithuania
    2020-02-25 21:09:44