Dviračių takų problemos E50-41052/18(3.2.49E-UK5)
2018-12-01 20:29:19
Išnagrinėta Sietyno st., Vilnius 04341

Ties sankryža stovi atskiras kelio ženklas "dviračių ir pėsčiųjų takas". Ženklo įvairiais rakursais nesimato nuo kitos gatvės pusės, o pats stulpas sumontuotas ant dviračių tako, taip jį bereikalingai siaurindamas, todėl netenkinami STR keliami reikalavimai dviračių takams ir kliūtims juose bei sukeliama bereikalinga vizualinė tarša [žr. pav. 1, 2].

Prašau, demontuoti bereikalingai sumontuotą stulpą, o patį kelio ženklą "dviračių ir pėsčiųjų takas" pakeičiant į "dviračių takas" sumontuoti ant šviesoforo stulpo primontuojant papildomą gembę [žr. pav. 4]. Kelio ženklą siūlau keisti, nes kitoje gatvės pusėje (nuo Spaudos rūmų Karoliniškių link) dviračių taką žymi toks pats ženklas, kokį siūlau įrengti čia [žr. pav. 3]. Pagal kelio ženklų įrengimo taisykles, kiek suprantu, esamas ženklas "dviračių ir pėsčiųjų takas" negali būti montuojamas takų viduryje, o turi būti montuota dešinėje kelio elementų pusėje, todėl šioje vietoje prie šviesoforo tinka tik "dviračių takas" ženklas (nes nurodo eismo organizavimą tik į kairę ir į priekį nuo savęs). Pliusas toks, kad vienos reikšmės ženklas yra informatyvesnis, nes didesnis ir labiau matomas iš tolo dviratininkams. Teisinė eismo organizavimo funkcija išlieka ta pati, todėl pėstiesiems papildomo ženklo ant vejos takų dešinėje įrengti nebūtina, kad nedidinti vizualinės taršos bei bereikalingai neeikvoti resursų.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2018-12-10 10:32:37
Laba diena,

Dėkojame už pranešimą. Infomuojame, kad šįos sankryžos pertvarkymas numatytas T. narbuto g. dviračių tako įrengimo techniniame projekte. Planuojama darbų pradžia ties šia sankryža jau kitų metų pirmoje pusėje.

Geros dienos.
0
  • E50-13346/20(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Prašome pabaigti statyti žaliųjų ežerų gatvės apšvietimo stulpus, nes dabar šioje gatvėje dalis gatvės apšviesta, dalis ne. Naktį važiuojant mišku labai reikia apšvietimo....
    Registruota Žaliųjų Ežerų g. 30, Vilnius 08406
    2020-02-25 23:57:32
  • 139130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Uzstates matomuma sankryzoje Vaziavo dar ir per saligatvi i zole. Toliau duobe ir sabakstynai tad is ten fiziskai neimanoma atvaziuotiPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 07:45Automobilio...
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:47:59
  • 139129
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma! Uzstates pesciuju pereja nes nera 5m!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:43:54
  • 139128
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:41:21
  • 139127
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:38:57
  • E50-13341/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sulūžęs konteineris Savanorių pr.11 kieme.
    Registruota Savanorių pr. 11, Vilnius 03116, Lietuva
    2020-02-25 23:38:49
  • 139125
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Zalioj zonojPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:17Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 12, Vilnius 12102
    2020-02-25 23:35:48