Tiltų, viadukų, tunelių ir estakadų priežiūra E50-37358/18(3.2.4E-UK7)
2018-11-01 23:54:08
Išnagrinėta undefined Vilnius 04330

Sveiki,

Ar pėsčiųjų viaduko per T. Narbuto gatvę statybos darbai yra oficialiai baigti, statybos rangos darbų priėmimo aktas pasirašytas?

Atsakingas padalinys

Susisiekimo komunikacijų skyrius

Atsakymas 2018-11-12 07:59:06
Atliktų darbų aktai pasirašyti, darbai baigti.
0
  • E50-43048/18(3.2.12E-SM4)
    Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas
    Sveiki, turime klaimynus, kuries savo daiktus, tame tarpe ir šiukšles, laiko laiptinėje. Į kaimynų skundus nereaguoja. Jau praėjo pusmetis turbūt, kas dieną matome šią situaciją...
    Registruota Stiklių g. 14, Vilnius 01131
    2018-12-16 17:32:06
  • E50-43047/18(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Plastiko/popieriaus konteineriai prie Antakalnio g. 90 ir Vileišio g. namų savaitgaliais - visiškai pilni. Beje, kodėl popieriui ir plastikui - tas pats konteineris? Gal apskritai...
    Registruota Antakalnio g. 90, Vilnius 10204
    2018-12-16 16:59:21
  • E50-43045/18(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas tam neskirtoje vietoje. Vietoje pazymeta geltona linija. Pažeidimo data ir laikas: 2018-12-16 16:31 Automobilio valst. nr: KOD295
    Nagrinėjama Žalgirio g. 135, Vilnius 08217, Lithuania
    2018-12-16 16:43:31
  • E50-43046/18(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas tam neskirtoje vietoje. Vietoje pazymeta geltona linija. Pažeidimo data ir laikas: 2018-12-16 16:31 Automobilio valst. nr: JMB697
    Nagrinėjama Žalgirio g. 135, Vilnius 08217, Lithuania
    2018-12-16 16:42:24
  • E50-43044/18(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Nočios 10 namo bendro naudojimo vidinis kiemas 2018 m. gruodžio 16 d. 13 val.
    Registruota Nočios g. 10, Vilnius 03103
    2018-12-16 14:32:19
  • E50-43043/18(3.2.48E-UK9)
    Statinių priežiūra
    Norečiau pranešti, kad mūsų garažų bendrijos „Aidas“ pirmininkas E. Stremauskas nevykdo pastato priežiūros. Tai yra: 1. Nesutvarko metalinius laiptus i C sekcija (žiūreti...
    Registruota Vilniaus g. 59, Grigiškės 27114
    2018-12-16 14:29:55
  • E50-43042/18(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuotas neigaliuju vietoje. Prasau uztikrinti baudos mokejima butent vairuotoju, nes automobilis nuolatos izuliau parkuojamas neigaliuju vietoje.Pažeidimo data ir laikas:...
    Nagrinėjama V. Zalakeviciaus gatve 17, Vilnius 10102
    2018-12-16 12:32:16