Duobės, įgriuvos, šuliniai E50-33045/18(3.2.8E-UK7)
2018-09-27 22:09:45
Išnagrinėta Gudelių g., Vilnius, Lithuania

Važiuojant Oslo g. ir įvažiuojant į Vakarinį Vilniaus aplinkkelį, prieš Gudelių g. tunelį yra įrengtas kanalizacijos šulinys 2-oje eismo juostoje. Įrengtas taip, kad pro jį pravažiuojama - jo vieta visiškai atitinka dešinės pusės transporto pusės ratų vietą kelyje. Minimas šulinys įdubęs ir važiuojant leistinu greičiu įspūdis, kaip pravažiavus per didelę duobę. Žinoma, problema, kad apskritai tokioje vietoje buvo įrengtas šulinys - dirbtina duobė kelyje - kur kas didesnė problema, kad iki šiol šulinys nesutvarkytas. Gal jau galima būtų sutvarkyti jį?

Atsakingas padalinys

UAB „Grinda“

Atsakymas 2018-10-10 07:39:46
Laba diena,
Dėkojeme už informaciją.
Problema bus pašalinta artimiausiu metu

Apie avarines situacijas Vilniaus mieste galite pranešti ir telefonu 1355 visą parą
0
  • E50-26897/19(3.2.51E-UK2)
    Želdynų priežiūra (medžių ir krūmų genėjimas bei...
    SOSNOVSKIO BARŠČIAI VILNIAUS M. PILAITĖ Noriu pranešti apie žydinčius nuodingus sasnovskio barščius. Nerimauju, kad sėklos tuoj bus išbarstytos ir pavojingi invazinių augalų...
    Registruota Eitkūnų gatvė 1, Vilnius
    2019-06-16 11:29:49
  • E50-26896/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Neišvežamos plastiko ir popieriaus atliekos
    Registruota V. Nagevičiaus g. 2, Vilnius 08237, Lietuva
    2019-06-16 11:21:02
  • E50-26895/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:17:41
  • E50-26894/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:16:01
  • E50-26893/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:14:00
  • E50-26892/19(3.2.51E-UK2)
    Želdynų priežiūra (medžių ir krūmų genėjimas bei...
    SOSNOVSKIO BARŠČIAI VILNIAUS M. PILAITĖ Noriu pranešti apie žydinčius nuodingus sasnovskio barščius. Nerimauju, kad sėklos tuoj bus išbarstytos ir pavojingi invazinių augalų...
    Registruota Gelažių g. 30 Vilnius
    2019-06-16 11:13:35
  • E50-26891/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 16.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklų Pažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:11:27