Šaligatvių remontas E50-27904/18(3.2.4E-UK7)
2018-08-15 18:16:17
Išnagrinėta Panerių g. 16, Vilnius 03209

Ištupėjusios šaligatvio plytelės.

Atsakingas padalinys

Naujamiesčio seniūnija

Atsakymas 2018-09-05 07:59:44
Dėkojame už pranešimą. Pranešame, kad 2018 metais planuojamų remontuoti šaligatvių atkarpas, gatvių dangas, laiptus ir kitą susisiekimo infrastruktūrą, pagal seniūnijų pateiktą informaciją sąrašas yra sudarytas. Jūsų nurodytoje vietoje šaligatvio remonto darbai nėra įtraukti į šį sąrašą, todėl darbai nebuvo planuojami. Vilniaus miesto savivaldybė, einamų metų pradžioje, gauna iš seniūnijų rekomenduojamų remontuoti ar įrengti naujas dangas duomenis, kuriais remdamasi planuoja dangų remonto darbus. Siūlome kreiptis į Naujamiesčio seniūniją dėl šaligatvio minėtoje vietoje būklės ir svarstymo šio šaligatvio remonto darbus įtraukti į sekančių metų planus.
Atsiprašome už patiriamus nepatogumus.
0
  • 167241
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis Opel Astra pastatytas ant žaliosios vejos.Pažeidimo data ir laikas: 2020-10-27 08:09Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Justiniškių g. 70, Vilnius 05239, Lietuva
    2020-10-28 16:06:10
  • E50-62737/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sunkiasvoris transportas ant saligatvio ir vejos, gadinamas tiek šaligatvis tiek veja. Panaši problema buvo registruota ir anksčiau, bet ji kartojasi. Automobilių šalia nebuvo, galima...
    Registruota Sviliškių g. 2
    2020-10-28 15:44:35
  • E50-62736/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Masina ant saligatvjo 28-10-2020 10:46
    Registruota Parko g. 7, Vilnius 11205
    2020-10-28 15:42:14
  • 167238
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Palikta sankryžoje. Specialių ženklų nebuvo. Krovos darbai nevyko.Pažeidimo data ir laikas: 2020-10-28 12:36Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota J. Kairiūkščio g. 3E, Vilnius 08455, Lithuania
    2020-10-28 15:04:08
  • E50-62732/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sveiki, B. Dvariono ir M. Bukšos gatvių sankryžoje sulaužytas gatvės bordiūras ir komunikacijas žymintis ženklas. Per šią sankryžą sunkusis transportas (dideli sunkvežimiai)...
    Registruota B. Dvariono g. 15, Vilnius 08431
    2020-10-28 15:00:34
  • E50-62731/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Įvažiuojant į Vilniaus miesto teritoriją trūksta ženklo - Vilnius
    Registruota Helsinkio g. 52, Vilnius 14165
    2020-10-28 14:59:02
  • E50-62729/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Tarp ateities 9A namo ir maumedžių 7 namo (vaziuojant nuo ateities g link maumedžių, palei kelia esančiame parkinge kairėje kelio pusėje) automobilis stovi virš metų su neleistom...
    Registruota Maumedžių g. 7
    2020-10-28 14:53:06
.