Duobės, įgriuvos, šuliniai E50-27387/18(3.2.8E-UK7)
2018-08-09 09:27:15
Išnagrinėta Vilniaus Vakarinis aplinkl., Vilnius 04224

Viduryje važiuojamosios dalies įdubę kanalizacijos šuliniai. Vieta ties kelio vingiu ir kitų kelių susijungimu, dėl to reikalingas papildomas dėmesys saugiai pravažiuojant, o įdubę šuliniai reikalauja dėmesio juos apvažiuoti, kas kelia įtampą ir pavojų eismo saugumui. Tinkamai nesutvarkyti šuliniai yra elementarios duobės, kurias tenka paskubom pastebėjus apvažiuoti ir tai prisideda prie automobilių gedimų ir tos pačios kelio dangos papildomo dėvėjimosi.
Vieta: važiuojant Vilniaus aplinkeliu nuo Gariūnų link Karoliniškių -- lenkta kelio atkarpa pasibaigianti susijungimu su Oslo gatve ir Oslo gatvė iki tunelio (yra bent du įdubę šuliniai).

Atsakingas padalinys

UAB „Grinda“

Atsakymas 2018-08-28 08:40:58
Laba diena,
Dėkojeme už Jūsų laišką.
Informacija perduota kelio statytojams dėl garantinio remonto
Apie avarines situacijas Vilniaus mieste galite pranešti ir telefonu 1355 visą parą
0
  • E50-26899/19(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Pasikartojantis pažeidimas, apie kurį jau buvau registravęs problemą anksčiau(E50-18000/19(3.2.6E-UK2)). Aikštelėje paliekami automobiliai(šiuo metu 2), be valstybinių numerių,...
    Registruota Gedvydžių g. Vilnius
    2019-06-16 12:15:39
  • E50-26898/19(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Gatvės šulinio dangtis pasikėlęs.
    Registruota Ozo g. 10, Vilnius 08200
    2019-06-16 12:15:17
  • E50-26897/19(3.2.51E-UK2)
    Želdynų priežiūra (medžių ir krūmų genėjimas bei...
    SOSNOVSKIO BARŠČIAI VILNIAUS M. PILAITĖ Noriu pranešti apie žydinčius nuodingus sasnovskio barščius. Nerimauju, kad sėklos tuoj bus išbarstytos ir pavojingi invazinių augalų...
    Registruota Eitkūnų gatvė 1, Vilnius
    2019-06-16 11:29:49
  • E50-26896/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Neišvežamos plastiko ir popieriaus atliekos
    Registruota V. Nagevičiaus g. 2, Vilnius 08237, Lietuva
    2019-06-16 11:21:02
  • E50-26895/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:17:41
  • E50-26894/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:16:01
  • E50-26893/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:14:00