Dviračių takų problemos E50-22142/18(3.2.49E-UK5)
2018-06-21 20:10:35
Išnagrinėta Naugarduko g. 88, Vilnius 03202

Sankryžoje tarp pastato Naugarduko g. 88 ir parduotuvės "Maxima" yra atvirkščiai sumontuotas dviratininkų šviesoforo signalo iškvietimas. Pirmoje nuotraukoje arčiau esanti dviratininkų atrama turi gerai įrengtą šviesoforo iškvietimo mygtuką, o kitoje gatvės pusėje toje pačioje nuotraukoje (taip pat žiūrėti antrą pridėta nuotrauką) geltonasis mygtukas – atvažiavus dviratininkui – atsiduria už dviratininko nugaros.

Prašau neseniai įrengtos sankryžos rangovui pateikti prašymą ištaisyti broką ir perkelti geltoną šviesoforo signalo iškvietimo mygtuką į dviratininkų atramos priekį, kad dviratininkams būtų patogu naudotis. Pagal ES tiesę, garantinis laikotarpis yra 2 metai.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2018-07-18 09:33:40
Laba diena,

Dėkojame už pranešimą. Informuojame, kad mygtuko vieta bus pakeista. Prašyms perduotas rangovui.

Geros dienos.
0
  • 128500
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi neleistinoj vietoj, užvažiavęs ant bordiūro ir žolės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 20:00Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Laisvės pr. 78B, Vilnius 05260
    2019-12-11 00:43:14
  • 128499
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje ir ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:32Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 55, Vilnius 06304
    2019-12-11 00:33:13
  • 128498
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojamas ant pėsčiųjų ir dviračių takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 107, Vilnius 06305
    2019-12-11 00:29:44
  • 128497
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje nepaliko vietos prasilenkti del ko kyla spustys. Kartu uzstatytas ir matomumas isvaziuojant is pozeminio parkingo. Kada bus zadeta eismo tvarka Giruliu g? Ar cia normalus...
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:25:37
  • 128496
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje trukdo prasilenkti (zr foto) sukelia spustis ir nepaliko 5m iki pesciuju perejos dvipusiam eisme.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:52Automobilio valst....
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:22:41
  • 128495
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonojePažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:54Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121
    2019-12-11 00:20:05
  • 128494
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonojePažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:54Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121
    2019-12-11 00:18:20