Komunalinių atliekų tvarkymas E50-14766/18(3.2.16E-UK8)
2018-05-01 19:27:16
Išnagrinėta Šeškinės g. 2, Vilnius 07152, Lithuania

Pilna šiukšlių aplink konteinerius. Reikia surinkti ir išvežti.

Atsakingas padalinys

SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“

Atsakymas 2018-05-22 00:00:00
Dėkojame už Jūsų pranešimą.
Atsakydami informuojame, kad dėl laikino sutrikimo buvo pavėluota išvežti susikaupusias atliekas iš Šeškinės g. 2. Šiuo metu vykdomas duomenų atnaujinimas duomenų bazėje. Jūsų konteinerius aptarnauja įmonė UAB „Ecoservice“. Tikimės, kad ateityje nesklandumų bus išvengta ir tvarkomasi tinkamai.
Tuo pačiu pranešame, kad VASA atsakinga už visą atliekų tvarkymo sistemos funkcionavimą. Ateityje maloniai prašome visais atliekų tvarkymo klausimais ( konteinerių aptarnavimo, atliekų išvežimo grafikų derinimo, perpildytų konteinerių, mokėjimo už atliekų tvarkymą ir panašiais klausimais) kreiptis į minėtos įmonės Klientų aptarnavimo skyriaus specialistus tel. 1895, taip pat el. paštu info@sivasa.lt arba rinkliava@sivasa.lt. VASA interneto tinklalapis https://sivasa.lt/ .
Prašome pakantumo ir supratimo.
Jeigu iškilusios problemos nepavyko išspręsti nurodytais būdais, prašome kreiptis į mūsų skyrių.
0
  • E50-2791/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi T formos sankryžoje, riboja matomumą, trukdo įvažiuoti ir prasilenkti su išvažiuojančiais iš parkavimo aikštelės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-01-21...
    Nagrinėjama Žirmūnų g. 48a, Vilnius 09101
    2019-01-21 03:42:56
  • E50-2790/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis užblokavo privažiavimą specialiajam transportui prie požeminio parkingo, trukdo lengvųjų automobilių eismui įvažiuoti į požeminį parkingą ir išvažiuoti. Dėl...
    Nagrinėjama Žirmūnų g. 48e, Vilnius 09226
    2019-01-21 03:25:34
  • E50-2789/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant išvažiavimo iš parkavimo aikštelės, riboja matomumą, trukdo išvažiuoti ir prasilenkti su įvažiuojančiais į parkavimo aikštelę. Dalis automobilio stovi...
    Nagrinėjama Žirmūnų g. 48a, Vilnius 09101
    2019-01-21 02:46:58
  • E50-2788/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant įvažiavimo į parkavimo aikštelę riboja matomumą, trukdo įvažiuoti ir prasilenkti su išvažiuojančiais iš parkavimo aikštelės.Pažeidimo data ir laikas:...
    Nagrinėjama Žirmūnų g. 48a, Vilnius 09101
    2019-01-21 02:37:46
  • E50-2787/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant skiriamosios juostos (žalioji juosta) skirianti gatvę nuo šaligatvio, per bortelį užvažiavusios ir pastatytos mašinos. Pažeidimo data ir laikas: 2019-01-21 01:13Automobilio valst....
    Nagrinėjama Girulių g. 14, Vilnius 12112
    2019-01-21 01:36:03
  • E50-2786/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant skiriamosios juostos(žalioji juosta) skirianti gatvę nuo šaligatvio, per bortelį užvažiavusios ir pastatytos mašinos. Išlaužyti alyvų krūmeliai.Pažeidimo data ir laikas:...
    Nagrinėjama Girulių g. 14, Vilnius 12112
    2019-01-20 23:01:09
  • E50-2785/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Stovi rezervuotoje vietoje, neturėdamas leidimo.Pažeidimo data ir laikas: 2019-01-18 12:54Automobilio valst. nr.: JHR391
    Nagrinėjama Saulėtekio al. 43, Vilnius 10227
    2019-01-20 22:50:05