Gatvių priežiūra ir tvarkymas E50-13012/18(3.2.8E-UK7)
2018-04-18 18:56:40
Išnagrinėta Justiniškių g. 37A, Vilnius 05127

Prie įvažiavimo link Justiniškių g. 37 namo nuo 2017 lapkričio pradėjo statyti automobilius ant žolės. Reikėtų šaligatvyje sudėti atitvarus (kuoliukus).

Jau buvau užregistravęs https://tvarkaumiesta.lt/problem/44201. Jūs kelis kartus patikrinote, nubaudėte, ir dienomis neberadote automobilių. Bet dabar stato vakarais ir naktimis. Esu užregistravęs tiek pranešimų nuo praeito lapkričio:
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44688
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44689
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44690
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44691
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44753
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44754
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44886
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44910
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44911
https://tvarkaumiesta.lt/problem/44913
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46062
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46063
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46064
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46109
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46287
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46288
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46289
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46320
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46610
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46611
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46612
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46613
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46770
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46892
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46893
https://tvarkaumiesta.lt/problem/46894
https://tvarkaumiesta.lt/problem/47075
https://tvarkaumiesta.lt/problem/47076
https://tvarkaumiesta.lt/problem/49100
https://tvarkaumiesta.lt/problem/49101
https://tvarkaumiesta.lt/problem/50544
https://tvarkaumiesta.lt/problem/50601
https://tvarkaumiesta.lt/problem/50946
https://tvarkaumiesta.lt/problem/51638
https://tvarkaumiesta.lt/problem/51639
https://tvarkaumiesta.lt/problem/52045
https://tvarkaumiesta.lt/problem/52947
https://tvarkaumiesta.lt/problem/53431
https://tvarkaumiesta.lt/problem/53854
https://tvarkaumiesta.lt/problem/53855
https://tvarkaumiesta.lt/problem/53857
https://tvarkaumiesta.lt/problem/53859
https://tvarkaumiesta.lt/problem/53861
https://tvarkaumiesta.lt/problem/54621
https://tvarkaumiesta.lt/problem/54622
https://tvarkaumiesta.lt/problem/54623
https://tvarkaumiesta.lt/problem/55033
https://tvarkaumiesta.lt/problem/55380
https://tvarkaumiesta.lt/problem/55573
https://tvarkaumiesta.lt/problem/55574
https://tvarkaumiesta.lt/problem/55575
https://tvarkaumiesta.lt/problem/56063
https://tvarkaumiesta.lt/problem/56187
https://tvarkaumiesta.lt/problem/56188
https://tvarkaumiesta.lt/problem/56189

Suskaičiavau 55 pranešimus, iš jų kai kurie vairuotojai į baudas nekreipia dėmesio ir vis tiek stato automobilius ant vejos. Dar keliolika pranešimų yra užregistravusi žmona, taip pat žinau, kad ir kiti gyventojai praneša.

Pridedu 2 nuotraukas, kaip atrodo ši vieta dienomis. Paskutinėje nuotraukoje yra pavyzdys, kaip sudėti kuoliukai prie kito įvažiavimo. Būtų gerai taip padaryti ir čia.

Atsakingas padalinys

Susisiekimo komunikacijų skyrius

Atsakymas 2018-05-11 15:12:37
Laba diena,
Pagal Jūsų pateiktą informaciją akivaizdu, kad vairuotojai statydami transporto priemones ant šaligatvio, vejos pažeidžia Kelių eismo taisyklių reikalavimus (KET XVII skyrius, 150.5 p.). Dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalį (Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas) yra taikytina administracinė atsakomybė. Kreipėmės į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyrių, kad būtų atlikti patikrinimai Jūsų nurodytoje vietoje, o esant pažeidimams taikomos administracinės priemonės. Pastebėjus pažeidimus prašome pranešti el. p. viesoji.tvarka@vilnius.lt arba telefonu (8 5) 219 7948.
Pažymėtina, kad Jūsų nurodyta vieta yra įtraukta į 2018 metų planuojamų įrengti stulpelių įrengimo vietų sąrašą. Prioritetas eismo saugumo priemonių (stulpelių) įrengimui yra taikomas avaringuose gatvių ruožuose ar sankryžose. Atsižvelgiant į likusias šiems metams skirtas lėšas stulpelių įrengimui bus pastatyti stulpeliai ir Jūsų nurodytoje vietoje.
Geros dienos.
0
  • E50-2791/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi T formos sankryžoje, riboja matomumą, trukdo įvažiuoti ir prasilenkti su išvažiuojančiais iš parkavimo aikštelės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-01-21...
    Nagrinėjama Žirmūnų g. 48a, Vilnius 09101
    2019-01-21 03:42:56
  • E50-2790/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis užblokavo privažiavimą specialiajam transportui prie požeminio parkingo, trukdo lengvųjų automobilių eismui įvažiuoti į požeminį parkingą ir išvažiuoti. Dėl...
    Nagrinėjama Žirmūnų g. 48e, Vilnius 09226
    2019-01-21 03:25:34
  • E50-2789/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant išvažiavimo iš parkavimo aikštelės, riboja matomumą, trukdo išvažiuoti ir prasilenkti su įvažiuojančiais į parkavimo aikštelę. Dalis automobilio stovi...
    Nagrinėjama Žirmūnų g. 48a, Vilnius 09101
    2019-01-21 02:46:58
  • E50-2788/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant įvažiavimo į parkavimo aikštelę riboja matomumą, trukdo įvažiuoti ir prasilenkti su išvažiuojančiais iš parkavimo aikštelės.Pažeidimo data ir laikas:...
    Nagrinėjama Žirmūnų g. 48a, Vilnius 09101
    2019-01-21 02:37:46
  • E50-2787/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant skiriamosios juostos (žalioji juosta) skirianti gatvę nuo šaligatvio, per bortelį užvažiavusios ir pastatytos mašinos. Pažeidimo data ir laikas: 2019-01-21 01:13Automobilio valst....
    Nagrinėjama Girulių g. 14, Vilnius 12112
    2019-01-21 01:36:03
  • E50-2786/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant skiriamosios juostos(žalioji juosta) skirianti gatvę nuo šaligatvio, per bortelį užvažiavusios ir pastatytos mašinos. Išlaužyti alyvų krūmeliai.Pažeidimo data ir laikas:...
    Nagrinėjama Girulių g. 14, Vilnius 12112
    2019-01-20 23:01:09
  • E50-2785/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Stovi rezervuotoje vietoje, neturėdamas leidimo.Pažeidimo data ir laikas: 2019-01-18 12:54Automobilio valst. nr.: JHR391
    Nagrinėjama Saulėtekio al. 43, Vilnius 10227
    2019-01-20 22:50:05