Gatvių priežiūra ir tvarkymas E50-688/18(3.2.8E-UK7)
2018-01-08 15:24:54
Išnagrinėta Brolių g. 19, Vilnius 02156, Lithuania

Pastovus parkavimas ant dabar jau buvusios žolės. Reikalingi atitvarai, arba visiems baudos.

Atsakingas padalinys

Eksploatacijos poskyris

Atsakymas 2018-01-31 14:00:08
Informuojame, kad pagal 2018-01-08 gautą Jūsų prašymą, reg. Nr. E50-688/18(3.2.8E-UK7), Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai atliko patikrinimus dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų Vilniuje Brolių g. 19. Patikrinimų metų viso buvo nustatytas 21 Kelių eismo taisyklių pažeidimas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad yra galimybė Kelių eismo taisyklių pažeidimus užfiksuoti patiems naudojantis internetine programėle, kuri yra skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt (naudotis šia nuoroda: https://www.vilnius.lt/vilnius/m/m_files/wfiles/atmintine.pdf).
Kilus neaiškumų ar klausimų, kreipkitės į Viešosios tvarkos skyriaus 2-ojo kontrolės poskyrio vyriausiąjį specialistą Vitalijų Denisovą – tel. 8 662 25 736.

Prisegtos bylos:

0
  • 154313
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis priparkuotas ant šaligatvio ir vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 22:10 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Stanevičiaus g. 14, Vilnius 07127, Lithuania
    2020-07-15 08:22:03
  • 154312
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis priparkuotas ant šaligatvio ir vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 22:10 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Stanevičiaus g. 14, Vilnius 07127, Lithuania
    2020-07-15 08:20:06
  • 154311
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis priparkuotas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 22:10 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Stanevičiaus g. 14, Vilnius 07127, Lithuania
    2020-07-15 08:15:27
  • E50-50810/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Prie pat Smėlio 23 namo sienos pusiau išdžiuvės medis drasko namo siena ir trukdo paimti šiukšles iš konteinerių
    Registruota Smėlio g. 23, Vilnius 10323
    2020-07-15 07:57:04
  • E50-50808/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    Prie Smėlio 31 nugriautas apšvietimo stulpas, guli ant šaligatvio jau apie 2 mėnesius
    Registruota Smėlio g. 31, Vilnius 10323
    2020-07-15 07:52:33
  • E50-50806/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Ratilių g. 43, 41 namų (Lazdytnų seniūnija, Vilnius) vakrinės pusės kaimynystėje yra mums nežinomo savininko apleistas, nepjauta žole apaugęs žemės sklypas. Išbujojusi žolė...
    Registruota Ratilių g. 43, Vilnius 04123
    2020-07-15 07:50:45
  • 154307
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Visiskai uzstatytas pesciuju praejimas o neigalieji negali is namo patekti jiems skirtu taku i parkavimo vietasPažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 08:07Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 19a, Vilnius 12120
    2020-07-15 07:33:48