Statinių priežiūra E50-64935/20(3.2.48E-UK9)
2020-12-01 14:11:10
Išnagrinėta Polocko g. 35, Vilnius 01205, Lietuva

Griūvanti tvora ir slenkantis šlaitas. Kaip ir Filaretų g.

Atsakingas padalinys

Būsto administravimo skyrius

Atsakymas 2020-12-03 09:42:25
Situacija žinoma. Krenta vystytojo nekokybiškai įrengtos sienutės apdaila. Šiuo metu rengiame Polocko gatvės kapitalinio remonto projektą, kartu bus tvarkoma ir ši sienutė.
0
  • 182500
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    automobilis priparkuotas už kelio ženklo draudžiančio stovėjimąPažeidimo data ir laikas: 2021-03-04 13:07Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Šeimyniškių g. 11, Vilnius 09312, Lietuva
    2021-03-04 15:09:31
  • E50-5071/21(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Įvažiavimas į Aguonų g. 5 namo kiemą. Įvažiavime didžiausia duobė, įvažiuojant galima pamesti ratą.
    Registruota Aguonų g. 5, Vilnius 03213
    2021-03-04 15:07:25
  • 182498
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    automobilis priparkuotas už kelio ženklo draudžiančio stovėjimąPažeidimo data ir laikas: 2021-03-04 14:05Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Šeimyniškių g. 13, Vilnius 09312, Lietuva
    2021-03-04 15:07:16
  • 182497
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    automobilis priparkuotas ant šaligatvio už kelio ženklu draudžiančiu stovėjimąPažeidimo data ir laikas: 2021-03-04 13:03Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Šeimyniškių g. 24-1, Vilnius 09322, Lietuva
    2021-03-04 15:05:32
  • 182496
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkavimasis neleistinoje vietojePažeidimo data ir laikas: 2021-03-04 14:11Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Žirmūnų g. 52, Vilnius 09226
    2021-03-04 14:48:18
  • E50-5069/21(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Daugiau kaip puse metų stovi neekplotuojamas automobilis. Užima parkavimo vietą.
    Registruota S. Nėries g. 15
    2021-03-04 14:40:34
  • E50-5068/21(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Daugiau kaip puse metų stovi neekplotuojamas automobilis. Užima parkavimo vietą.
    Registruota S. Nėries g. 15
    2021-03-04 14:39:30
.