Dviračių takų problemos E50-57824/20(3.2.49E-UK5)
2020-09-03 22:27:45
Išnagrinėta Paupio g. 17, Vilnius 11341

Iš šiukšlių konteinerių virsta šiukšlės ant dviračių tako. Patys konteineriai turi būti iš čia pašalinti, nes yra elementariai ne vietoje ir kelia pavojų eismo dalyviams.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2020-09-08 00:00:00
Gerb. Interesante, dėkojame už Jūsų pranešimą.
Atsakydami į Jūsų pranešimą informuojame, kad antrinių žaliavų surinkimo konteineriai yra aptarnaujami du kartus į savaitę, pagal pateiktus vežėjo UAB VSA Vilnius duomenis konteineriai buvo aptarnauti 2020-09-07.
Atliekų vežėjas įpareigotas iki 2020-09-11 perstatyti konteinerius į naują vietą.
Adresas yra nuolatos kontroliuojamas ir stebimas išvežimo grafikas.
Gal turite papildomų klausimų? Prašome kreiptis į SĮ "VASA" klientų aptarnavimo skyrių Smolensko g. 5 Vilnius, tel. 1895, arba el. paštu rinkliava@sivasa.lt.
0
  • E50-992/21(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Atkarpa nuo Bitėnų st. iki Pretorijaus g. 1 yra visiškai neapšviesta. Šia atkarpa intensyviai naudojasi ne tik M. Pretorijaus g. 1 namo gyventojai, bet ir žmonės, o dažniausiai-...
    Registruota M. Pretorijaus g. 1, Vilnius 06280
    2021-01-18 00:48:03
  • E50-991/21(3.2.51E-MTA)
    Želdynų priežiūra (medžių ir krūmų genėjimas bei...
    Pavojingai nulūžęs ir pakibes aukstai medzio kamienas parke virs pesciuju tako
    Registruota Medžiotojų g. 53, Vilnius 10220, Lithuania
    2021-01-17 23:32:24
  • E50-990/21(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Kaip žinia Tuputiškių serpantinas šiuo metu yra tvarkomas, bet kai kuriems žmonėms tai nerūpi. Žmonės toliau važiuoja, patraukia draudžiamuosius ženklus ir niokoja kelininkų...
    Registruota Žiedų g. 34, Vilnius 11301
    2021-01-17 22:20:22
  • 175978
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ten, kur tarp sustojusios transporto priemonės ir ištisinės horizontaliojo ženklinimo linijos (bortelio) mažesnis kaip 3 m atstumas (KET XVII.150.7). Trukdo manevruoti...
    Registruota J. Baltrušaičio g. 4, Vilnius 06118
    2021-01-17 21:17:38
  • 175977
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ten, kur tarp sustojusios transporto priemonės ir ištisinės horizontaliojo ženklinimo linijos (bortelio) mažesnis kaip 3 m atstumas (KET XVII.150.7). Trukdo manevruoti...
    Registruota J. Baltrušaičio g. 4, Vilnius 06118
    2021-01-17 21:14:15
  • 175976
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi juostoje, pažymėtoje KET 3 priedo I.1.8. Plačia brūkšninė linija, kurios brūkšnių ilgis tris kartus trumpesnis už tarpus, ir kuri žymi ribas tarp lėtėjimo...
    Registruota J. Baltrušaičio g. 4, Vilnius 06118
    2021-01-17 21:10:10
  • 175975
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi juostoje, pažymėtoje KET 3 priedo I.1.8. Plačia brūkšninė linija, kurios brūkšnių ilgis tris kartus trumpesnis už tarpus, ir kuri žymi ribas tarp lėtėjimo...
    Registruota J. Baltrušaičio g. 4, Vilnius 06118
    2021-01-17 21:07:10
.