Statinių priežiūra E50-55493/20(3.2.48E-UK9)
2020-08-15 11:42:47
Išnagrinėta Gilužio g. 5, Vilnius 06229

Prašau nepriimti kelio statybos darbų, kaip baigtų. El. apšvietimo stulpas pastatytas numatytame pačiame dviračių take, todėl kels pavojų eismo saugumui.

Pažeista: STR 2.06.04:2014 GATVĖS IR VIETINĖS REIKŠMĖS KELIAI. BENDRIEJI REIKALAVIMAI, 30. punktas, 3 paveikslas, 7 lentelė.

Jeigu sakysite, jog daroma pagal projektą (net jeigu tikrai taip būtų) – statybos inspekcijai priimti eismo dalyvių gyvybei pavojingą infrastruktūra nėra leidžiama, toks galimas ir visuomenės netenkinantis Jūsų atsakymas bus skundžiamas, prieš tai nustatant Jūsų tapatybę, kad skundas būtų nagrinėjamas iš esmės.

Atsakingas padalinys

Būsto administravimo skyrius

Atsakymas 2020-08-19 20:33:09
Dėkojame už informaciją. Stulpas dviračių take tikrai negali būti. ir nebus. Objektas nepriimtas, nebaigtas.
0
  • E50-992/21(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Atkarpa nuo Bitėnų st. iki Pretorijaus g. 1 yra visiškai neapšviesta. Šia atkarpa intensyviai naudojasi ne tik M. Pretorijaus g. 1 namo gyventojai, bet ir žmonės, o dažniausiai-...
    Registruota M. Pretorijaus g. 1, Vilnius 06280
    2021-01-18 00:48:03
  • E50-991/21(3.2.51E-MTA)
    Želdynų priežiūra (medžių ir krūmų genėjimas bei...
    Pavojingai nulūžęs ir pakibes aukstai medzio kamienas parke virs pesciuju tako
    Registruota Medžiotojų g. 53, Vilnius 10220, Lithuania
    2021-01-17 23:32:24
  • E50-990/21(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Kaip žinia Tuputiškių serpantinas šiuo metu yra tvarkomas, bet kai kuriems žmonėms tai nerūpi. Žmonės toliau važiuoja, patraukia draudžiamuosius ženklus ir niokoja kelininkų...
    Registruota Žiedų g. 34, Vilnius 11301
    2021-01-17 22:20:22
  • 175978
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ten, kur tarp sustojusios transporto priemonės ir ištisinės horizontaliojo ženklinimo linijos (bortelio) mažesnis kaip 3 m atstumas (KET XVII.150.7). Trukdo manevruoti...
    Registruota J. Baltrušaičio g. 4, Vilnius 06118
    2021-01-17 21:17:38
  • 175977
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ten, kur tarp sustojusios transporto priemonės ir ištisinės horizontaliojo ženklinimo linijos (bortelio) mažesnis kaip 3 m atstumas (KET XVII.150.7). Trukdo manevruoti...
    Registruota J. Baltrušaičio g. 4, Vilnius 06118
    2021-01-17 21:14:15
  • 175976
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi juostoje, pažymėtoje KET 3 priedo I.1.8. Plačia brūkšninė linija, kurios brūkšnių ilgis tris kartus trumpesnis už tarpus, ir kuri žymi ribas tarp lėtėjimo...
    Registruota J. Baltrušaičio g. 4, Vilnius 06118
    2021-01-17 21:10:10
  • 175975
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi juostoje, pažymėtoje KET 3 priedo I.1.8. Plačia brūkšninė linija, kurios brūkšnių ilgis tris kartus trumpesnis už tarpus, ir kuri žymi ribas tarp lėtėjimo...
    Registruota J. Baltrušaičio g. 4, Vilnius 06118
    2021-01-17 21:07:10
.