Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai 152244
2020-07-01 07:51:18
Išnagrinėta Girulių g. 20, Vilnius 12123, Lietuva

Stovi ant šaligatvio praėjimo. BLOKUOJA pėsčiųjų, dviratininkų, paspirtukų, mamų su vežimėliais eismą. Komplikuoja apsisukimą, matomumą.
Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-01 07:00
Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas
Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina
0
  • 167238
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Palikta sankryžoje. Specialių ženklų nebuvo. Krovos darbai nevyko.Pažeidimo data ir laikas: 2020-10-28 12:36Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota J. Kairiūkščio g. 3E, Vilnius 08455, Lithuania
    2020-10-28 15:04:08
  • E50-62732/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sveiki, B. Dvariono ir M. Bukšos gatvių sankryžoje sulaužytas gatvės bordiūras ir komunikacijas žymintis ženklas. Per šią sankryžą sunkusis transportas (dideli sunkvežimiai)...
    Registruota B. Dvariono g. 15, Vilnius 08431
    2020-10-28 15:00:34
  • E50-62731/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Įvažiuojant į Vilniaus miesto teritoriją trūksta ženklo - Vilnius
    Registruota Helsinkio g. 52, Vilnius 14165
    2020-10-28 14:59:02
  • E50-62729/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Tarp ateities 9A namo ir maumedžių 7 namo (vaziuojant nuo ateities g link maumedžių, palei kelia esančiame parkinge kairėje kelio pusėje) automobilis stovi virš metų su neleistom...
    Registruota Maumedžių g. 7
    2020-10-28 14:53:06
  • E50-62728/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    Sveiki, prašome pateikti suteiką leidimą rezervuoti vietas šalia šio namo, būtent taip kaip statoma, o ne paraleliai keliui kaip statoma paribio g.4. Nes šiuo atveju nėra praėjimo, o...
    Registruota Paribio g. 8A
    2020-10-28 14:34:10
  • 167233
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Po langais neteisetai parkuoja auto,kertant per salygatvi ir zalia zona ..isvazinejo sau kelia per vasara ... Pažeidimo data ir laikas: 2020-10-27 08:00 Automobilio valst. nr:[duomenys...
    Registruota V. Druskio g. 10, Vilnius 04304, Lietuva
    2020-10-28 14:28:07
  • E50-62727/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    Laba diena, gyvenu adresu Laisvės pr. 45A. Tarp mano namo ir daugiabučio J.Matulaičio 11 (berods, gali numeracija ir skirtis) yra pėsčiųjų šaligatvis, kurį automobilių vairuotojai...
    Registruota J. Matulaičio a. 81, Vilnius 05111
    2020-10-28 14:25:30
.