Kelio ženklai, ženklinimas E50-38729/20(3.2.2E-UK5)
2020-06-12 11:51:13
Išnagrinėta Savanorių pr. 27A, Vilnius 03128

Aš kiekvieną dieną važiuoju Savanoriu pr. nuo žiedo link centro ir atgal. Kiekvieną dieną matau tą pačią problemą - VT važiuoja ne savo juosta. Tam yra priežastis - A juostos nutrūksta ties perėjomis ir ten susidaro avarinės situacijos ir įvykiai (pats esu tokį nufilmavęs). Savaime aišku VT vairuotojai nori iš karto važiuoti normalia juosta o ne stovėti praleidinėti automobilius ties kiekviena perėja.
Kita priežastis - įdubę šuliniai, esantys ir viduryje ir gatvės kraštuose. Bet lengviau juos apvažiuoti kairiau. Apskritai Savanorių prospektas tikras šulinių pragaras.

Straipsnis Lietuvos Ryte apie Savanorių pr VT juostas:
https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2020/06/11/news/isiutino-viesasis-transportas-turi-savo-a-juostas-bet-vazineja-skirtomis-automobiliams-15239892/

Ankstesni pranešimai apie Savanorių pr eismo problemas:
https://tvarkaumiesta.lt/problem/205
https://tvarkaumiesta.lt/problem/3451
https://tvarkaumiesta.lt/problem/68260

Aš siūlau tvarų sprendimą, dėl kurio net PADIDĖS saugumo salelės, NESUMAŽĖS kelio pralaidumas, nes eismas judės sklandžiau ir lieka A juostos. O svarbiausiai A juostos nenutrūksta ties perėjomis!
Tereikia perpaišyti eismo juostas ir palikti VIENĄ juostą automobiliams vietoj DVIEJŲ kiekvieną kryptimi. A juostas praplatinti kiek daugiau nei reikia, kad VT turėtų daugiau laisvės važiuoti minimaliai kairiau psichologiškai toliau nuo aukštų bortų ir medžių.

Vidurinę kelio erdvę išnaudoti kairiesiems posūkiams.
Kodėl? Nardymas tarp juostų yra dar viena Savanorių pr. didelė problema. Daug vietų kur viena ar maksimum dvi mašinos nori sukti kairėn ir stoja visa kairinė juosta. Važiavimas Savanorių pr. sukelia stresą ir kas kelis šimtus metrus tenka persirikiuoti taipogi stabdant eismą gretimoje juostoje. Rezultate iškėlus norinčius sukti kairėn mes tikriausiai net padidinsime bendrą gatvės pralaidumą.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2020-06-30 16:16:57
Informuojame, kad UAB "Grinda" paviršinių nuotekų tinklų šulinių liukus esančius Savanorių prospekte pakeitė ir sureguliavo jų aukščius su kelio danga. Likusi dauguma netvarkytų šulinių liukų, nuosavybės teise priklauso įmonėms AB "Vilniaus šilumos tinklai" ir UAB "Vilniaus vandenys", už kurių techninę būklę atsakingos minėtos įmonės.
Dėkojame Jums už iniciatyvą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Informuojame, kad UAB "Grinda" paviršinių nuotekų tinklų šulinių liukus esančius Savanorių prospekte pakeitė ir sureguliavo jų aukščius su kelio danga. Likusi dauguma netvarkytų šulinių liukų, nuosavybės teise priklauso įmonėms AB "Vilniaus šilumos tinklai" ir UAB "Vilniaus vandenys", už kurių techninę būklę atsakingos minėtos įmonės. Jūsų minimoje Savanorių pr. atkarpoje įrengtos reguliuojamos pėsčiųjų perėjos su saugumo salelėmis, minėtose vietose pagal Jūsų pasiūlymą įrengti tris eismo juostas nepakanka važiuojamosios dalies pločio, kitam pasiūlymui naikinti vieną bendro naudojimo eismo juostą nepritarta.
0
  • 162095
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Bendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,svetimo zemes sklypo,po laidais,tai oavojinga zmoniu givibei ir ju turtui,Mrs turime savo konteineri,grieztai reikalaujame isvdzti niekam...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lithuania
    2020-09-20 06:36:12
  • E50-59485/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Verkių ir Kareivių g.sankryžoje link Š.miestelio priešais pastatą, kur įsikūrę parduotuvės " varžtai", "geras garas" tvoroje pavojingai atsilenkęs...
    Registruota Verkių g. 35, Vilnius 09109, Lietuva
    2020-09-19 23:19:42
  • E50-59484/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    2020-09-18/19 Paliktos stambiagabaritinės atliekos tarp namų Musninkų g. 14 ir 16 namo. Nesaugu nepilnamečiams.
    Registruota Musninkų g. 14, Vilnius 07183
    2020-09-19 23:19:35
  • 162092
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant šaligatvio pastatytas automobilis.Pažeidimo data ir laikas: 2020-09-19 10:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Šešuolių g. 17, Vilnius 05127
    2020-09-19 23:12:16
  • E50-59482/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Vasingtono fontano apsvietimas nefunkcionuoja kaip turetu. Ne visos lempos sviecia.
    Registruota Vašingtono a. 1, Vilnius 01108, Lithuania
    2020-09-19 22:55:05
  • E50-59483/20(3.2.48E-UK9)
    Statinių priežiūra
    Valstybinėje žemėje atsirado konteineris. Gal galite padėti išsiaiškinti kokiu pagrindu ir kieno. VČTB
    Registruota Nočios g. 10, Vilnius 03103, Lietuva
    2020-09-19 22:17:45
  • E50-59480/20(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Šioje sankryžoje neretai pasitaiko sukančių į dešinę per pėsčiųjų perėją, nors tik žalias šviesoforo signalas rodo kad galima sukti tik į kairę. O prieš šią sankryžą...
    Registruota Licėjus, Vilnius 08200, Lithuania
    2020-09-19 21:40:01