Dviračių takų problemos E50-19210/20(3.2.49E-UK5)
2020-03-12 12:31:55
Nagrinėjama I. Šimulionio g. 10, Vilnius 04330

Šimulionio g./Povilaičio g., ties išsukimu iš Povilaičio g. automobiliams stovi kelio ženklas „duoti kelią”, bet trikampiukų ant asfalto nėra pažymėta prieš dviračių pervažą. Yra poreikis, kad automobilių vairuotojai labiau orientuotųsi bei turėtų didesnį aiškumą eismo saugumui užtikrinti, jog turi praleisti ir dviratininkus dviračių pervažoje. Tuo tarpu priešpriešiniam automobilių eismui išsukant iš Šimulionio g. yra pažymėti trikampiukai papildomai, jog dviratininkų pirmumas pervažoje.

Prašau pažymėti trikampiukus prieš dviračių pervažą ant asfalto ties išsukimu iš Povilaičio g., kad automobilių vairuotojams suteikti didesnį aiškumą ir eismo saugumas nebūtų žemiausiame lygmenyje bei neklaidintų vairuotojų, kartu mažinant eismo tvarkos interpretavimo galimybes.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

0
  • E50-37381/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Nešvarus takai po žolės nupjovus
    Registruota Karklėnų st., Vilnius 11223, Lietuva
    2020-05-30 11:27:34
  • E50-37380/20(3.2.15E-SM4)
    Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių...
    Šiandien, kažkur apie 4 valandą ryto, į mūsų gyvenamojo namo kiemą atėjo grupė neblaivių asmenų, vienam vakarui išsinuomavusi apartamentus apačioje, ir apie 40 minučių...
    Registruota Dysnos g. 7, Vilnius 01135
    2020-05-30 11:25:56
  • E50-37379/20(3.2.10E-UK1)
    Energetika ir inžineriniai tinklai
    Kalvarijų sodų 6-oji g 21, šiukšliaveže sunaikino dujų apskaitos spintą. Atstatant butina spintą iškelti prie sklypo ribos.
    Registruota Kalvarijų Sodų 6-oji g. 21, Vilnius 08315
    2020-05-30 11:10:13
  • E50-37378/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Verkių g. nuvirtęs medis blokuoja važiuojamąją dalį
    Registruota Verkių g. 195, Vilnius 08405
    2020-05-30 10:45:00
  • E50-37377/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sugadinta asfalto danga nuolat parkuojant sunkiasvores remonto priemones ties M. K. Oginskio 17A garažais. Prašome imtis priemonių atstatant pažeistą dangą iki rudens liūčių.
    Nagrinėjama M. K. Oginskio g. 17A, Vilnius 10219, Lietuva
    2020-05-30 10:29:20
  • 147902
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis SAAB, valstybinis numeris[duomenys nuasmeninti] pastatytas neleistinoje vietoje ant šaligatvio. Trukdo pėstiesiems.Pažeidimo data ir laikas: 2020-05-30 08:39Automobilio valst....
    Registruota Algirdo g. 5, Vilnius 03219
    2020-05-30 09:37:44
  • E50-37376/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Nėra veidrodžio, negalima matyti atvykstančių transporto priemonių.
    Registruota Žirnių g. 35, Vilnius 02182, Lietuva
    2020-05-30 08:32:31