Dviračių takų problemos E50-19203/20(3.2.49E-UK5)
2020-03-12 12:15:52
Nagrinėjama Architektų g. 81, Vilnius 04208

Laisvės pr./Architektų g. ties šiaurės vakariniu viaduku, ties išsukimu iš Laisvės pr. automobiliams stovi kelio ženklas „duoti kelią”, bet trikampiukų ant asfalto nėra pažymėta prieš dviračių pervažą, kad automobilių vairuotojai labiau orientuotųsi bei turėtų didesnį aiškumą eismo saugumui užtikrinti, jog turi praleisti ir dviratininkus dviračių pervažoje. Taip pat trikampiukų nėra pažymėta priešpriešiniam automobilių eismui išsukant iš Architektų g., jog dviratininkų pirmumas pervažoje, nors analogiškoje kitos dviejų lygių sankryžos pusėje išsukant iš Architektų g. jau yra pažymėtas dviratininkų pirmumas prieš automobilius.

Pagal Kelių eismo taisykles ten ir be ženklų yra dviratininkų pirmumas prieš automobilius, todėl prašau pažymėti trikampiukus ant asfalto ties išsukimu iš Laisvės pr., kad vairuotojai būtų papildomai informuoti ir skirtingai sužymėti nuvažiavimai neklaidintų vairuotojų, kad būtų užtikrintas pakankamas eismo saugumas.

Papildomai prašau paženklinti pėsčiųjų perėją lygiagrečiai dviračių pervažos, nes pagal KET ten taip pat pėsčiųjų pirmumas. Kitoje sankryžos pusėje perėja pažymėta, čia analogiškoje situacijoje protingumo principas, taip pat suponuoja, jog reikia žymėti perėją, juolab įrengta tiesioginė pėčsiųjų infrastruktūra tiesiai į gatvę.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

0
  • 147907
    Aplinkos tvarkymas
    Nešvarus takai po žolės nupjovus
    Registruota Karklėnų st., Vilnius 11223, Lietuva
    2020-05-30 11:27:34
  • E50-37380/20(3.2.15E-SM4)
    Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių...
    Šiandien, kažkur apie 4 valandą ryto, į mūsų gyvenamojo namo kiemą atėjo grupė neblaivių asmenų, vienam vakarui išsinuomavusi apartamentus apačioje, ir apie 40 minučių...
    Registruota Dysnos g. 7, Vilnius 01135
    2020-05-30 11:25:56
  • E50-37379/20(3.2.10E-UK1)
    Energetika ir inžineriniai tinklai
    Kalvarijų sodų 6-oji g 21, šiukšliaveže sunaikino dujų apskaitos spintą. Atstatant butina spintą iškelti prie sklypo ribos.
    Registruota Kalvarijų Sodų 6-oji g. 21, Vilnius 08315
    2020-05-30 11:10:13
  • E50-37378/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Verkių g. nuvirtęs medis blokuoja važiuojamąją dalį
    Registruota Verkių g. 195, Vilnius 08405
    2020-05-30 10:45:00
  • E50-37377/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sugadinta asfalto danga nuolat parkuojant sunkiasvores remonto priemones ties M. K. Oginskio 17A garažais. Prašome imtis priemonių atstatant pažeistą dangą iki rudens liūčių.
    Nagrinėjama M. K. Oginskio g. 17A, Vilnius 10219, Lietuva
    2020-05-30 10:29:20
  • 147902
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis SAAB, valstybinis numeris[duomenys nuasmeninti] pastatytas neleistinoje vietoje ant šaligatvio. Trukdo pėstiesiems.Pažeidimo data ir laikas: 2020-05-30 08:39Automobilio valst....
    Registruota Algirdo g. 5, Vilnius 03219
    2020-05-30 09:37:44
  • E50-37376/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Nėra veidrodžio, negalima matyti atvykstančių transporto priemonių.
    Registruota Žirnių g. 35, Vilnius 02182, Lietuva
    2020-05-30 08:32:31