Eismo organizavimas E50-15717/20(3.2.2E-UK5)
2020-03-03 09:03:49
Išnagrinėta Krokuvos g. 31, Vilnius 09305

Buvo užregistruotas pranešimas dėl parkavimo pažeidimų Drakono pievoje( https://tvarkaumiesta.lt/problem/134731). Savivaldybė atsainiai prismaigstė kuoliukų iš vienos pusės, bet problema liko neišspręsta - toliau parkuojamaos mašinos ant pievos, lieka tešlynai ir vaizdas yra atgrasus. Iškvietus policiją, ji problemą taip pat ignoruoja. Savivaldybė panašu yra neįgali užtikrinti tvarkingą parkavimąsi ne tik daugiabučių kiemuose, bet ir centre - prašau dar kartą - sutvarkyti ir uždrausti parkavimą Drakono pievoje.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2020-03-27 08:42:03
Informuojame, kad išanalizavus esamą teritoriją Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Infrastruktūros skyrius planuoja Šilutės gatvės sujungimą su Krokuvos gatve. Patekimą, pravažiavimą nuo Giedraičių gatvės pusės, t.y. esamą teritoriją, Drakono pievą, uždaryti įrengus papildomas priemones (stulpeliai, borteliai ir pan.).
Dėkojame Jums už suteiktą informaciją.
0
  • E50-37377/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sugadinta asfalto danga nuolat parkuojant sunkiasvores remonto priemones ties M. K. Oginskio 17A garažais. Prašome imtis priemonių atstatant pažeistą dangą iki rudens liūčių.
    Registruota M. K. Oginskio g. 17A, Vilnius 10219, Lietuva
    2020-05-30 10:29:20
  • 147902
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis SAAB, valstybinis numeris[duomenys nuasmeninti] pastatytas neleistinoje vietoje ant šaligatvio. Trukdo pėstiesiems.Pažeidimo data ir laikas: 2020-05-30 08:39Automobilio valst....
    Registruota Algirdo g. 5, Vilnius 03219
    2020-05-30 09:37:44
  • E50-37376/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Nėra veidrodžio, negalima matyti atvykstančių transporto priemonių.
    Registruota Žirnių g. 35, Vilnius 02182, Lietuva
    2020-05-30 08:32:31
  • E50-37375/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Erfurto g. jau žolė iki kelių! Seniai laikas pjauti!
    Registruota Erfurto g. 44, Vilnius 04101
    2020-05-30 07:17:22
  • 147897
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Priparkuotas automobilis ant žalios vejosPažeidimo data ir laikas: 2020-05-29 07:19Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Žemaitės g. 7, Vilnius 03119
    2020-05-30 07:13:53
  • E50-37374/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 mbendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,sverimp zemes sklypo ,po laidais.tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui.med turime savo konteineti.grieztsi reikalaujame isvezti...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g.
    2020-05-30 06:28:07
  • E50-37373/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    Kada bus tvarka? Prie Gedimino pr. 9(iš kairės pastato pusės) yra ženklas "išsikrovimo vieta", bet ji dažniausiai būna užimta ir aptarnaujantis transportas turi parkuotis...
    Registruota Gedimino pr. 9A, Vilnius 01105
    2020-05-30 00:41:38