Eismo organizavimas E50-2662/20(3.2.2E-UK5)
2020-01-29 13:58:45
Išnagrinėta Giedraičių g. 3, Vilnius 09305

Drakono Pievoje kiekvieną darbo dieną chaotiškai paliekamos mašinos ant pievos. Nepaisant to, kad Drakono Pieva yra Giedraičių gatvėje - 1 minutė nuo Vilniaus Miesto savivaldybės, savivaldybė nesugeba užtikrinti tvarkos net artimiausioje aplinkoje. Prašau užtikrinti parkavimo įstatymų laikymosi ir užtikrinti, kad ant žolės parkuojamasi nebūtų.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2020-02-12 13:37:28
Dėkojame Jums už iniciatyvą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Informuojame, kad ties Krokuvos g. ir Šilutės g. esančiame pravažiavime Viešosios tvarkos skyrius šiuo metu atlieka patikrinimus ir fiksuoja kelių eismo taisyklių pažeidimus. Ateityje galite prisidėti prie eismo kontrolės informaciją apie pažeidimus pateikiant Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui, interneto svetainėje https://tvarkaumiesta.lt/ arba tai galima padaryti skambinant policijai telefonu 112 arba interneto svetainėje https://www.epolicija.lt
Kaip fiksuoti pažeidimą atmintine
https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/11/atmintine.pdf
0
  • E50-37385/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Reikia tvorelės, kad pėstieji nestovėtų ant dviračių tako.
    Registruota Saulėtekio al. 22, Vilnius 10224
    2020-05-30 12:15:09
  • E50-37384/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Dviratininkams - žalia. Pėstiesiems - raudona. Nesąmonė.
    Registruota Saulėtekio al. 15, Vilnius 10221
    2020-05-30 12:11:23
  • E50-37383/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    2020-04-27 pažadėjot, kad padarysit https://tvarkaumiesta.lt/problem/142394 IKI ŠIOL NIEKAS NEPADARYTA
    Registruota Lizdeikos g. 10A, Vilnius 10101
    2020-05-30 12:04:51
  • E50-37382/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Dėl atsakymo https://tvarkaumiesta.lt/problem/147455 O tai savivaldybė negali dalinai perimti projekto ir patys savo lėšomis pabaigti kelią. Negi sunku pora dešimčių metrų...
    Nagrinėjama Girulių g. 18, Vilnius 12123
    2020-05-30 11:56:56
  • E50-37381/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Nešvarus takai po žolės nupjovus
    Registruota Karklėnų st., Vilnius 11223, Lietuva
    2020-05-30 11:27:34
  • E50-37380/20(3.2.15E-SM4)
    Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių...
    Šiandien, kažkur apie 4 valandą ryto, į mūsų gyvenamojo namo kiemą atėjo grupė neblaivių asmenų, vienam vakarui išsinuomavusi apartamentus apačioje, ir apie 40 minučių...
    Registruota Dysnos g. 7, Vilnius 01135
    2020-05-30 11:25:56
  • E50-37379/20(3.2.10E-UK1)
    Energetika ir inžineriniai tinklai
    Kalvarijų sodų 6-oji g 21, šiukšliaveže sunaikino dujų apskaitos spintą. Atstatant butina spintą iškelti prie sklypo ribos.
    Registruota Kalvarijų Sodų 6-oji g. 21, Vilnius 08315
    2020-05-30 11:10:13