Dviračių takų problemos E50-1517/20(3.2.49E-UK5)
2020-01-17 15:43:14
Išnagrinėta Valakampių tiltas, Vilnius 09117, Lithuania

Automobiliai važiuoja per dviračių taką tam kad aplenktų naujai įrengtus kuoliukus

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2020-02-11 14:38:19
Dėkojame už pranešimą. Svarstome autotransporto apribojimo įrengimo galimybes ir šioje dalyje.
0
  • 143131
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ar galimas toks automobiliu parkavimo būdas prie Tymo turgaus Kūdrų parke? Nebus pažeista pieva?Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-08 12:18Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Aukštaičių g. 1, Vilnius 11341
    2020-04-09 18:21:20
  • 143130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ar galimas toks automobiliu parkavimo būdas prie Tymo turgaus Kūdrų parke? Nebus pažeista pieva?Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-08 12:18Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Paupio g. 13, Vilnius 11341
    2020-04-09 18:19:53
  • E50-28546/20(3.2.50E-UK2)
    Vaikų žaidimo ir sporto aikštelių priežiūra bei...
    Laba diena, dingo tinklinio stulpai is tinklinio aiksteles po ziemos. Savivaldybes darbas ar kazkas neteisetai pasisavino?
    Registruota Rato g. 46A, Vilnius 10100
    2020-04-09 18:08:17
  • E50-28534/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Benykštaičių g. 17 gyventojai jau kelias savaites besitvarkydami kasdien degina lauke atliekas. Smirda dūmais visos aplinkinės gatvės, o beto didelis pavojus, kad gali sukelti...
    Registruota Benykštaičių gatvė, Vilnius
    2020-04-09 17:11:33
  • E50-28527/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neprižiūrimas automobilis.
    Registruota Žirmūnų g. 92, Vilnius 09121
    2020-04-09 16:46:21
  • E50-28525/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neprižiūrimas automobilis paliktas ant vejos.
    Registruota Žirmūnų g. 98, Vilnius 09122
    2020-04-09 16:42:31
  • E50-28523/20(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Pagubės gatvės atkarpoje per mišką važiuojamoji kelio dalis siaura ir vingiuota, automobilių eismas intensyvus, todėl prasilenkiant su priešpriešais važiuojančiomis transporto...
    Registruota Pagubės g. Vilnius 14269
    2020-04-09 16:39:27