Statinių priežiūra E50-111879/19(3.2.48E-UK9)
2019-12-26 18:29:36
Išnagrinėta Justiniškių g. 14A, Vilnius 05131

Link sankryžos artėjančiam transportui tiek išsukant iš šalia esančios teritorijos, tiek važiuojant išilgai gatve yra blokuojamas kelio ženklo „Pėsčiųjų perėja” matomumas, todėl jis neatlieka savo funkcijos. Kyla didelė grėsmė vairuotojui per aplaidumą nužudyti pėsčiuosius.

Prašau įpareigoti statybas priimančio specialisto nepriimti statinio, kaip baigto ir įpareigoti projekto vystytoją perdaryti infrastruktūrą. Jeigu statinys jau priimtas statybos inspekcijos, kaip baigtas, tada prašau įpareigoti vystytoją ištaisyti broką pagal garantiją.

Reikia:
1) kelio ženklą esantį rytų pusėje (nuotraukos dešinėje) „Pėsčiųjų perėja” suderinus leidimą perkelti ant šalia esančio apšvietimo stulpo;

2) dėl kelio ženklo dislokacijos praplatinti arba paslinkti pėsčiųjų perėją, kad ji prasidėtų teisingai nuo kelio ženklo,

3) dėl kelio ženklo dilokacijos atitraukti dviračių tako sujungimą su gatve kiek piečiau.

Atsakingas padalinys

Būsto administravimo skyrius

Atsakymas 2020-03-25 13:41:59
Dėkojame už informaciją. Prie pastato esama infrastruktūra pagal garantinius įsipareigojimus pavasarį bus perdaroma.
0
  • 154307
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Visiskai uzstatytas pesciuju praejimas o neigalieji negali is namo patekti jiems skirtu taku i parkavimo vietasPažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 08:07Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 19a, Vilnius 12120
    2020-07-15 07:33:48
  • 154306
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonoje. Pries keleta dienu viesosios tvarkos buvo paliktas raudonas lapelis uz stovejima cia taciau nepasimokePažeidimo data ir laikas:...
    Registruota Perkūnkiemio g. 19, Vilnius 12129
    2020-07-15 07:31:26
  • 154305
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonoje. Nuolatos statomas sis automobilis stotelejePažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 08:10Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 20, Vilnius 12121
    2020-07-15 07:29:27
  • E50-50800/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Sukrautos plytelės trukdo matomumui sukant į kairę. Kelia pavojų eismo saugumui, nes trukdo matyti atvažiuojančias mašinas.
    Registruota L. Asanavičiūtės g. 29A, Vilnius 04318, Lietuva
    2020-07-15 07:22:59
  • E50-50797/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Šiukšlynas ir nepjauta žolė.
    Registruota Bitėnų g. 4, Vilnius 06227
    2020-07-15 07:13:38
  • E50-50784/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 m bendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,svetimo zemes sklypo,nuo langu nera 10 metru,po kaifais,tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui,mes turine savo kontrineti.grieztai...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132
    2020-07-15 06:13:40
  • 154301
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:52 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gedvydžių g. 6, Vilnius 06306, Lithuania
    2020-07-15 04:53:18