Statinių priežiūra E50-111876/19(3.2.48E-UK9)
2019-12-26 17:02:51
Išnagrinėta Viršuliškių skg. 87, Vilnius 05131

Statomas „LitGrid” duomenų centras su aplinkine infrastruktūra. Pagal STR 2.06.04:2014 „Gatvės ir vietinės reikšmės keliai. Bendrieji reikalavimai” 3-čią pav. ir 7-ą lentelę minimali apsaugos zona tarp kelio ženklų atramų ir dviračių tako turi būti bent 0,5 m (0,25 m senamiesčiuose). Iš pateiktų nuotraukų akivaizdu, jog žinant, kad standartinio vejos borto plotis yra 7 cm – neišlaikoma saugos zona dviratininkams [žr. prisegtas nuotraukas].

Problema: įrengus infrastruktūrą statybininkams savavališkai nesivadovaujant STR, dabar eismas tame kelyje yra ir bus nesaugus, taip pat susiaurėja ir taip minimalaus dviračių tako pločio panaudotina važiuojamoji dalis.

P A P I L D O M A I:

nuo sankryžos artėjančiam transportui yra blokuojamas kelio ženklų matomumas, todėl jie neatlieka savo funkcijos. Nematomas tiek kelio ženklas „Pėsčiųjų ir dviračių takas” – dviratininkai artėdami iš rytų pusės ir sukdami link statomo administracinio pastato nematys, jog ten yra dviračių takas, o važiuos gatve. Taip taps pažeidėjais ir galimai užsitrauks administracinę baudą iš policijos. Iš pietų pusės artėjantiems automobilių ir viso kito transproto vairuotojams yra blokuojamas dešinėje pusėje esantis kelio ženklas „Pėsčiųjų perėja”.

Prašau įpareigoti statybas priimančio specialisto nepriimti statinio, kaip baigto ir įpareigoti projekto vystytoją perdaryti infrastruktūrą. Jeigu statinys jau priimtas statybos inspekcijos, kaip baigtas, tada prašau įpareigoti vystytoją ištaisyti broką pagal garantiją.

Reikia:
1) įpareigoti rangovą suderinti leidimą ir kelio ženklą „Pėsčiųjų ir dviračių takas” nuo neteisėtai įrengto stulpo perkelti ant apšvietimo stulpo arba nesutikus to padaryti – perkelti to kelio ženklo stulpo atramą per 0,5 m nuo dviračių tako;

2) kelio ženklą esantį rytų pusėje (nuotraukos dešinėje) „Pėsčiųjų perėja” suderinus leidimą perkelti ant šalia esančio apšvietimo stulpo.

Atsakingas padalinys

Būsto administravimo skyrius

Atsakymas 2020-03-25 13:36:49
Dėkojame už informaciją. Prie pastato esama infrastruktūra pagal garantinius įsipareigojimus pavasarį bus perdaroma. Pagal turimą informaciją kelio ženklai šiuo metu pakoreguoti.
0
  • E50-50784/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 m bendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,svetimo zemes sklypo,nuo langu nera 10 metru,po kaifais,tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui,mes turine savo kontrineti.grieztai...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132
    2020-07-15 06:13:40
  • 154301
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:52 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gedvydžių g. 6, Vilnius 06306, Lithuania
    2020-07-15 04:53:18
  • 154300
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:41 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 99, Vilnius 12107, Lithuania
    2020-07-15 04:41:45
  • 154299
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    uzparkuotas pesciuju praejimas Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:39 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 99, Vilnius 12107, Lithuania
    2020-07-15 04:40:32
  • E50-50720/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Šaltinių g. 3 vidiniame kieme žolės pjovimas, matyt, nebuvo numatytas. Būtų labai smagu, kad žolės (o gal jau reikėtų sakyti labiau smilgų) nupjovimas būtų...
    Registruota Šaltinių g. 3A, Vilnius 03225
    2020-07-15 01:09:42
  • E50-50707/20(3.2.15E-SM4)
    Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių...
    Labas vakaras, jau kartą esu rašęs pranešimą į "tvarkau Vilnių" dėl triukšmo, kylančio iš naktinių lenktynių T.Narbuto gatve. Pastaruoju metu beveik kiekvieną naktį...
    Registruota Treniotos g. 5, Vilnius 08121
    2020-07-14 23:58:05
  • E50-50703/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    Įrengta vaikų žaidimo aikštelė ir nauja poilsio salelė, o apšvietimo nei prie jų, nei prie šaligatvių nėra jokio.
    Registruota Taikos g. 103, Vilnius 05201, Lithuania
    2020-07-14 23:44:09