Statinių priežiūra E50-111875/19(3.2.48E-UK9)
2019-12-26 16:34:31
Išnagrinėta Viršuliškių skg. 87, Vilnius 05131

Statomas „LitGrid” duomenų centras su aplinkine infrastruktūra. Pagal STR 2.06.04:2014 „Gatvės ir vietinės reikšmės keliai. Bendrieji reikalavimai” 3-čią pav. ir 7-ą lentelę minimali apsaugos zona tarp kelio ženklų atramų ir dviračių tako turi būti bent 0,5 m (0,25 m senamiesčiuose). Iš pateiktų nuotraukų akivaizdu, jog žinant, kad standartinio vejos borto plotis yra 7 cm – neišlaikoma saugos zona dviratininkams [žr. prisegtas nuotraukas].

Problema: įrengus infrastruktūrą statybininkams savavališkai nesivadovaujant STR, dabar eismas tame kelyje yra ir bus nesaugus, taip pat susiaurėja ir taip minimalaus dviračių tako pločio panaudotina važiuojamoji dalis.

Prašau įpareigoti statybas priimančio specialisto nepriimti statinio, kaip baigto ir įpareigoti projekto vystytoją perdaryti infrastruktūrą. Jeigu statinys jau priimtas statybos inspekcijos, kaip baigtas, tada prašau įpareigoti vystytoją ištaisyti broką pagal garantiją.

Reikia:
perkelti stulpą per 0,5 m toliau nuo dviračių tako.

Atsakingas padalinys

Būsto administravimo skyrius

Atsakymas 2020-03-25 13:35:09
Dėkojame už informaciją. Prie pastato esama infrastruktūra pagal garantinius įsipareigojimus pavasarį bus perdaroma. Pagal turimą informaciją kelio ženklai šiuo metu pakoreguoti.
0
  • E50-28588/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Šalia Debesijos g. 10 namo pasodintas galimai savavališkai pasodintas medis, kaip tik toje vietoje, kur žiemą vaikai rogutėmis leidžiasi nuo kalno. Šis kalnelis - mėgstama aplinkinių...
    Registruota Debesijos g. 10, Vilnius 10314
    2020-04-09 20:59:06
  • E50-28585/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    Prašau pakeisti miesto viešoje erdvėje pastatytą nesusipratimą normaliu dviračių stovu, jei manote, kad jis čia apskritai reikalingas. Tokio ratlaužio, koks matomas nuotraukose,...
    Registruota Antakalnio g. 35, Vilnius 10312
    2020-04-09 20:46:40
  • E50-28582/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    Prašau patikrinti ar teisėtai valstybinėje žemėje įrengti užtvarai prie Laisvės pr. 3a. Jei taip – prašau informuoti kokiu pagrindu tai padaryta ir kokias pajamas iš valstybinės...
    Registruota Miškinių g. 25A, Vilnius 04132
    2020-04-09 20:38:22
  • 143138
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Dažnai užstato įvažiavimą/išvažiavimą. Prašau nubausti, visad užstoja matomumą ir sunku išvažiuoti iš kiemoPažeidimo data ir laikas: 2020-04-09 12:27Automobilio valst....
    Registruota Šeškinės g. 9, Vilnius 07152
    2020-04-09 20:33:15
  • E50-28579/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    Prašau patikrinti ar teisėtai valstybinėje žemėje įrengti užtvarai prie „Litexpo“. Jei taip – prašau informuoti kokiu pagrindu tai padaryta ir kokias pajamas iš valstybinės...
    Registruota Parodų g. 11, Vilnius 04133
    2020-04-09 20:29:09
  • 143136
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Pranešimas apie Kelių eismo taisyklių pažeidimą. Automobilis: BMW X5. Valstybinis numeris.:[duomenys nuasmeninti] Pažeidimo vieta – Taikos g. važiuojant link 155 namo kiemo, iš...
    Registruota Taikos g. 155, Vilnius 05207
    2020-04-09 20:14:50
  • 143135
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant vejos. Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-09 18:03Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Rygos g. 39, Vilnius 05220
    2020-04-09 20:13:12