Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas E50-40315/19(3.2.12E-SM4)
2019-10-17 14:30:47
Išnagrinėta Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121

Statybiniai automobiliai išvažiuoja neplautais ratais, išpurvina gatves (už Rimi prekybos centro). Prašome įpareigoti statytoją plauti ratus ir išvalyti gatvę.

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-11-05 11:27:20
Gerbiamasis pranešėjau,
Atsakydami į Jūsų 2019-10-17 el. pranešimą, reg. Nr. E50-40315/19(3.2,12F-SM4), dėl galimų Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimų Perkūnkiemio g. 18, Vilniuje, informuojame, kad Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai nurodytu adresu atliko patikrinimus ir užfiksavo užterštą kelią už statybvietės ribų. Dėl nustatyto administracinio nusižengimo buvo pradėta administracinė teisena ir atsakingas asmuo buvo patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 366 str. 1 d.

Dėkojame už Jūsų rūpestį sprendžiant miesto problemas.
Kilus neaiškumų ar klausimų, prašom kreiptis į Viešosios tvarkos skyriaus 4 – ojo kontrolės poskyrio vyriausiąjį specialistą Aleksandrą Viačeslavovą, mob. 8 682 42 048, el. p. aleksandr.viačeslavov@vilnius.lt

Prisegtos bylos:

0
  • E50-13346/20(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Prašome pabaigti statyti žaliųjų ežerų gatvės apšvietimo stulpus, nes dabar šioje gatvėje dalis gatvės apšviesta, dalis ne. Naktį važiuojant mišku labai reikia apšvietimo....
    Registruota Žaliųjų Ežerų g. 30, Vilnius 08406
    2020-02-25 23:57:32
  • 139130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Uzstates matomuma sankryzoje Vaziavo dar ir per saligatvi i zole. Toliau duobe ir sabakstynai tad is ten fiziskai neimanoma atvaziuotiPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 07:45Automobilio...
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:47:59
  • 139129
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma! Uzstates pesciuju pereja nes nera 5m!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:43:54
  • 139128
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:41:21
  • 139127
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:38:57
  • E50-13341/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sulūžęs konteineris Savanorių pr.11 kieme.
    Registruota Savanorių pr. 11, Vilnius 03116, Lietuva
    2020-02-25 23:38:49
  • 139125
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Zalioj zonojPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:17Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 12, Vilnius 12102
    2020-02-25 23:35:48