Laiptai E50-38364/19(3.2.52E-SEN)
2019-09-27 07:42:49
Išnagrinėta Justiniškių g. 18, Vilnius 05243

Buvo išardyti patogų žmonių judėjimą užtikrinantys laiptai (jie buvo intensyviai naudojami). Dabar visi bus priversti vaikščioti aplink. Kada planuojama atstatyti šiuos laiptus?

Atsakingas padalinys

Justiniškių seniūnija

Atsakymas 2019-10-04 10:26:29
Dėkojame už pranešimą.
Informuojame Jus, kad laiptai esantys prie Justiniškių g. 18 demontuoti, kadangi neatitiko Statybos techninio reglamento reikalavimų. Šioje vietoje bus įrengti nauji laiptai, atitinkantis keliamus reikalavimus.
Atsiprašome už nepatogumus.
1
  • E50-109055/19(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Gerosios Vilties g. 3 esančioje perėjoje, esantis šviesoforas turi reguliuojama pėsčiųjų perėją. Prie šviesoforo esantis geltonas mygtukas yra pažeistas. Jį prilietus nukrečia...
    Registruota Gerosios Vilties g. 3, Vilnius 03147
    2019-11-18 16:01:19
  • E50-109050/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Reikalaujame isvezti bendra konteineri is eglines sodu 9.kur aistele? Konteineris negali stoveti Ant zoles
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lietuva
    2019-11-18 15:31:34
  • 125704
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automibilis pastatytas neigaliuju vietoje be neigaliojo lipduku Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-18 15:00 Automobilio valst. nr: WUI5BDZ
    Registruota IKI, Mindaugo g. 25, Vilnius 03214, Lithuania
    2019-11-18 15:05:47
  • E50-109042/19(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Neveikia Šenvčenkos - Švitrigailos sankryžos šviesoforas. Vaikai negali saugiai grįžti iš mokyklos.
    Registruota T. Ševčenkos g. 14, Vilnius 03223
    2019-11-18 14:42:45
  • 125702
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas per arti pėsčiųjų perėjos. Trukdo matomumui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-18 09:37Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Nagrinėjama Filaretų g. 21, Vilnius 01207
    2019-11-18 14:39:48
  • 125701
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sviliškių g. 2, Vilnius 05271 Pagal KET ATPK124(1)-4, 2019-11-18d. 14:21val. Nissan juodos spalvos, neleistinoje vietoje Sviliškiu 2 Vilnius, be vairuotojo paliekamas automobilis po...
    Išnagrinėta Sviliškių g. 2, Vilnius 05271
    2019-11-18 14:33:38
  • E50-109038/19(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Jau koki mėnesį ženklas tokiame pozicijoje.
    Registruota Viktariškės, Vilnius, Lietuva
    2019-11-18 14:24:47