Eismo organizavimas E50-36593/19(3.2.2E-UK5)
2019-09-10 09:02:18
Išnagrinėta 5212 8, Vilnius 06264

Naujai įrengtoje perėjoje, dėl pylimo, visiškai nesimato nei automobilių pėstiesiems, nei vairuotojams pėsčiųjų. Kadangi automobiliai atvažiuoja nuo aplinkkelio, tai dažnai būna įsibėgėję ir gali laiku nesustoti, dėl ko į perėją kaskart žengti tenka rizikuojant.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-10-10 10:17:06
Informuojame, kad esama situacija dėl pėsčiųjų perėjos matomumo bus patikrinta. Dėl krūmų genėjimo informacija perduota Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Želdynų skyriui.
Dėkojame Jums už informaciją.
0
  • 143131
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ar galimas toks automobiliu parkavimo būdas prie Tymo turgaus Kūdrų parke? Nebus pažeista pieva?Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-08 12:18Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Aukštaičių g. 1, Vilnius 11341
    2020-04-09 18:21:20
  • 143130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ar galimas toks automobiliu parkavimo būdas prie Tymo turgaus Kūdrų parke? Nebus pažeista pieva?Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-08 12:18Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Paupio g. 13, Vilnius 11341
    2020-04-09 18:19:53
  • E50-28546/20(3.2.50E-UK2)
    Vaikų žaidimo ir sporto aikštelių priežiūra bei...
    Laba diena, dingo tinklinio stulpai is tinklinio aiksteles po ziemos. Savivaldybes darbas ar kazkas neteisetai pasisavino?
    Registruota Rato g. 46A, Vilnius 10100
    2020-04-09 18:08:17
  • E50-28534/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Benykštaičių g. 17 gyventojai jau kelias savaites besitvarkydami kasdien degina lauke atliekas. Smirda dūmais visos aplinkinės gatvės, o beto didelis pavojus, kad gali sukelti...
    Registruota Benykštaičių gatvė, Vilnius
    2020-04-09 17:11:33
  • E50-28527/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neprižiūrimas automobilis.
    Registruota Žirmūnų g. 92, Vilnius 09121
    2020-04-09 16:46:21
  • E50-28525/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neprižiūrimas automobilis paliktas ant vejos.
    Registruota Žirmūnų g. 98, Vilnius 09122
    2020-04-09 16:42:31
  • E50-28523/20(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Pagubės gatvės atkarpoje per mišką važiuojamoji kelio dalis siaura ir vingiuota, automobilių eismas intensyvus, todėl prasilenkiant su priešpriešais važiuojančiomis transporto...
    Registruota Pagubės g. Vilnius 14269
    2020-04-09 16:39:27