Statinių priežiūra E50-35664/19(3.2.48E-UK9)
2019-09-02 19:28:21
Išnagrinėta Justiniškių g. 18, Vilnius 05243

Sveiki,

buvau pranešęs apie neteisėtai įrengtus laiptus. Prašymą tenkinote ir patikinote, jog daugiabučio rangovas rekonstruos laiptus, tačiau žadėtas terminas seniai praėjo, o jokių statybos ženklų nematyti. Artėja žiema. Norisi, kad situacija nebūtų pamiršta. Ar galite įpareigoti rangovą vistik imtis statybos veiksmų?

Išnagrinėto pranešimo duomenys: E50-13338/19(3.2.48E-UK9) // https://tvarkaumiesta.lt/problem/93898

Atsakingas padalinys

Būsto administravimo skyrius

Atsakymas 2019-09-19 07:33:35
Dėkojame už informaciją. Statytojas dar kartą informuotas apie neteisėtai pastatytus laiptus. vakar pokalbio metu statytojas informavo, kad iki rugsėjo 31 dienos esami laiptai bus nuiimti. Kadangi projektiniuose sprendiniuse laiptai nenumatyti, todėl laiptų šioje vietoje nebus.
4
  • E50-13346/20(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Prašome pabaigti statyti žaliųjų ežerų gatvės apšvietimo stulpus, nes dabar šioje gatvėje dalis gatvės apšviesta, dalis ne. Naktį važiuojant mišku labai reikia apšvietimo....
    Registruota Žaliųjų Ežerų g. 30, Vilnius 08406
    2020-02-25 23:57:32
  • 139130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Uzstates matomuma sankryzoje Vaziavo dar ir per saligatvi i zole. Toliau duobe ir sabakstynai tad is ten fiziskai neimanoma atvaziuotiPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 07:45Automobilio...
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:47:59
  • 139129
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma! Uzstates pesciuju pereja nes nera 5m!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:43:54
  • 139128
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:41:21
  • 139127
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Nepaliko 3m iki istisines linijos del ko vaziuojama pries eisma!Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:16Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Ukmergės g. 300C, Vilnius 12110
    2020-02-25 23:38:57
  • E50-13341/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sulūžęs konteineris Savanorių pr.11 kieme.
    Registruota Savanorių pr. 11, Vilnius 03116, Lietuva
    2020-02-25 23:38:49
  • 139125
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Zalioj zonojPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:17Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 12, Vilnius 12102
    2020-02-25 23:35:48