Dviračių takų problemos E50-34998/19(3.2.49E-UK5)
2019-08-28 15:34:29
Išnagrinėta Žirmūnų g. 1D, Vilnius 09101

Gal galite patikslinti, kada bus pradėti ir kada bus baigti darbai probleminėje vietoje prie Asmens duomenų išrašymo centro? Pagal planą darbai jau turėjo būti baigti birželį, o dabar tik matosi užuominos, kad „bus pradėta šiemet“. Gal galite konkrečiai įvardyti datą, iki kada bus darbai pabaigti?

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-09-26 16:18:14
Laba diena,

Dėkojame už pranešimą.
Informuojame, kad Jūsų minimo dviračių tako įrengimo darbai perkelti į kitų metų planus.

Geros dienos
1
  • E50-109065/19(3.2.52E-SEN)
    Šaligatvių remontas
    Sveiki, labai prastos bukles saligatvis Pelesos gtveje pradedant sankirta su Dzuku gatve ir baigiant ties Liepkalnio gatve. Saligatvis istrupejes, borteliai auksti ir sunkiai pravaziuojami...
    Registruota Pelesos g. 9, Vilnius 02114
    2019-11-18 16:55:58
  • E50-109064/19(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Jau geras mėnuo Juodvarnių gatvėje,vilniuje numuštas veidrodis kuris palengvindavo išvažiavimą T formos sankryžoje su Juodvarnių sodų 9-tąja, didelė avarija gali įvykti gali...
    Registruota Juodvarnių Sodų 9-oji g. 77, Vilnius 10236
    2019-11-18 16:53:38
  • E50-109063/19(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Sveiki, butina irengti apsvietima kiemuose ties Zanavyku 2 ir Panevezio 1 bei Zanavyku 4 namu. Kieme yra aklina tamsa. Be to ties Panevezio 1 namu yra apleista sporto aikstele, i ja sviesa...
    Registruota Pelesos g. 33, Vilnius 02111
    2019-11-18 16:50:43
  • E50-109062/19(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Sveiki, ties Zanavyku 6, 4 ir 8 namu kiemas yra visiskoje tamsoje. Patekimas i si kiema yra is dvieju pusiu: is Zanavyku g. pro 4 nama arba is Panevezio g. pro garazus takeliu. Jeigu kaimynai...
    Registruota Zanavykų g. 6, Vilnius 02113
    2019-11-18 16:41:55
  • 125708
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant sankryžos, nėra trijų metrų iki ištisinės, trukdo pėstiesiems, trukdo matomumą išvažiuoti iš kiemo, ant servituto, nematom ženklo, KET pažeidimas ir patraukite auto, nes...
    Registruota Pavilnionių g. 53, Vilnius 12100, Lietuva
    2019-11-18 16:35:59
  • E50-109060/19(3.2.4E-UK7)
    Tiltų, viadukų, tunelių ir estakadų priežiūra
    Šioje Mūrinės vokės gatvėje gyvename seniai, užauginome vaikus, pakankamai gyvenimas virė ramiai ir sklandžiai, kadangi transporto srautas nebuvo ypač didelis kaip dabar.. Tačiau:...
    Nagrinėjama Mūrinės Vokės g. 24, Vilnius 25133
    2019-11-18 16:29:56
  • E50-109055/19(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Gerosios Vilties g. 3 esančioje perėjoje, esantis šviesoforas turi reguliuojama pėsčiųjų perėją. Prie šviesoforo esantis geltonas mygtukas yra pažeistas. Jį prilietus nukrečia...
    Registruota Gerosios Vilties g. 3, Vilnius 03147
    2019-11-18 16:01:19