Greičio kalneliai E50-34831/19(3.2.2E-UK5)
2019-08-27 13:14:20
Išnagrinėta Pilaitės pr. 16, Vilnius 04352

Pilaitės pr. tiesiamame dviračių take išryškėjo labai pavojinga vietelė. Važiuojant šiaurine pr. dalimi nuo statomo Vilnius Outlet prekybos centro link Spaudos g. Pirmasis užvažiavimo nuo aplinkkelio kirtimas yra labai pavojingas, nes net sustojus dviračiu medžiai ir smėlio kalnas užstoja atvažiuojančių automobilių vaizdus. Vizualiai matoma atkarpa yra ~5-10 metrų, kas yra visiškai nepakankamai žinant automobilių greitį (40-60 km/h). Prašau kažkokiu būdu spręsti šitą vietą. Arba reikia nukasti dalį šlaito ir persodinti krūmus arba statyti greičio slopinimo kalnelius automobiliams. Pavojinga tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams. Nuotrauka daryta iš kitos užvažiavimo pusės. Google Maps senose foto matosi problemos esmė: https://www.google.lt/maps/@54.7009548,25.2065305,3a,25.5y,69.43h,87.47t/data=!3m5!1e1!3m3!1sYOfRAD12oE639OqijyOmIw!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DYOfRAD12oE639OqijyOmIw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D60.98421%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100">target="_blank">https://www.google.lt/maps/@54.7009548,25.2065305,3a,25.5y,69.43h,87.47t/data=!3m5!1e1!3m3!1sYOfRAD12oE639OqijyOmIw!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DYOfRAD12oE639OqijyOmIw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D60.98421%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-09-05 15:24:30
Darbai objekte "Dviračių tako Pilaitės pr. nuo senojo Pilaitės kelio iki Sietyno g. statybos darbai" yra atlikti pagal projektą. Problema perduota Eismo organizavimo skyriui.
0
  • E50-28561/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Panašus į neeksploatuojamą automobilį.
    Registruota Karių kapų g. 24, Vilnius 10313
    2020-04-09 19:13:58
  • 143131
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ar galimas toks automobiliu parkavimo būdas prie Tymo turgaus Kūdrų parke? Nebus pažeista pieva?Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-08 12:18Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Aukštaičių g. 1, Vilnius 11341
    2020-04-09 18:21:20
  • 143130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ar galimas toks automobiliu parkavimo būdas prie Tymo turgaus Kūdrų parke? Nebus pažeista pieva?Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-08 12:18Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Paupio g. 13, Vilnius 11341
    2020-04-09 18:19:53
  • E50-28546/20(3.2.50E-UK2)
    Vaikų žaidimo ir sporto aikštelių priežiūra bei...
    Laba diena, dingo tinklinio stulpai is tinklinio aiksteles po ziemos. Savivaldybes darbas ar kazkas neteisetai pasisavino?
    Registruota Rato g. 46A, Vilnius 10100
    2020-04-09 18:08:17
  • E50-28534/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Benykštaičių g. 17 gyventojai jau kelias savaites besitvarkydami kasdien degina lauke atliekas. Smirda dūmais visos aplinkinės gatvės, o beto didelis pavojus, kad gali sukelti...
    Registruota Benykštaičių gatvė, Vilnius
    2020-04-09 17:11:33
  • E50-28527/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neprižiūrimas automobilis.
    Registruota Žirmūnų g. 92, Vilnius 09121
    2020-04-09 16:46:21
  • E50-28525/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neprižiūrimas automobilis paliktas ant vejos.
    Registruota Žirmūnų g. 98, Vilnius 09122
    2020-04-09 16:42:31