Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai 111740
2019-08-08 13:20:06
Nagrinėjama Sėlių g. 14, Vilnius 08124, Lithuania

Stovi ant šaligatvio ir dar pažeidžia ženklą sustoti draudžiama
Pažeidimo data ir laikas: 2019-08-08 13:18
Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas
Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekse nustatyta tvarka ir terminais.
0
  • 128500
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi neleistinoj vietoj, užvažiavęs ant bordiūro ir žolės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 20:00Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Laisvės pr. 78B, Vilnius 05260
    2019-12-11 00:43:14
  • 128499
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje ir ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:32Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 55, Vilnius 06304
    2019-12-11 00:33:13
  • 128498
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojamas ant pėsčiųjų ir dviračių takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 107, Vilnius 06305
    2019-12-11 00:29:44
  • 128497
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje nepaliko vietos prasilenkti del ko kyla spustys. Kartu uzstatytas ir matomumas isvaziuojant is pozeminio parkingo. Kada bus zadeta eismo tvarka Giruliu g? Ar cia normalus...
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:25:37
  • 128496
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje trukdo prasilenkti (zr foto) sukelia spustis ir nepaliko 5m iki pesciuju perejos dvipusiam eisme.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:52Automobilio valst....
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:22:41
  • 128495
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonojePažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:54Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121
    2019-12-11 00:20:05
  • 128494
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonojePažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:54Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121
    2019-12-11 00:18:20