Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai 111014
2019-08-01 15:54:41
Nagrinėjama S. Nėries g. 109, Vilnius 12116, Lietuva

Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro" Depo".Užvažiuota per pėsčiųjų-dviračių taką.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-08-01 11:45
Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas
Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekse nustatyta tvarka ir terminais.
0
  • E50-37794/19(3.2.12E-SM4)
    Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas
    Sveiki, Jau ilgiau kaip metus nesprendžiamos problemos dėl situacijos šalia Tramvajų g.2a esančių konteinerių. Jau ne kartą kreipėsi pavieniai gyventojai,šalia esančios įmonės...
    Registruota Antakalnio g. 47A, Vilnius 10325
    2019-09-19 18:17:30
  • E50-37793/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo pirmadienio vakaro perpildyti šiukšlių konteineriai Rinktinės 28.Už tvotos - vaikų darželio žaidimų aikštelė...
    Registruota Rinktinės g. 28, Vilnius
    2019-09-19 18:02:26
  • E50-37792/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Kodel pabloginat situacija bendrijoje.zmones negali miegoti.vaiksciuoti.atidaryti langa.2019 05 11 buvo visuotinis susirinkimas.ten buvo nuspresta nestatyti bendro konteinerio.kas neturi...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lietuva
    2019-09-19 17:55:52
  • 117211
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 12:11 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Saulėtekio al. 22A, Vilnius 10225, Lithuania
    2019-09-19 17:47:50
  • 117210
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:55Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:44:31
  • 117209
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-16...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:44:00
  • 117208
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:42:17