Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai 111013
2019-08-01 15:49:13
Nagrinėjama S. Nėries g. 109, Vilnius 12116, Lietuva

Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro"Depo".Užvažiuota per pėsčiųjų-dviračių taką.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-08-01 11:49
Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas
Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekse nustatyta tvarka ir terminais.
0
  • 125947
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilio parkavimas ant šaligatvio. Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 08:14 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2019-11-20 12:18:24
  • 125946
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilio parkavimas ant šaligatvio. Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 08:06 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2019-11-20 12:16:42
  • E50-109231/19(3.2.52E-SEN)
    Šaligatvių remontas
    Duobės ten, kur žmonėms reikia praeiti, sunku užvažiuoti žmonėms vežimėliuose (su vežimėliais)
    Registruota Žirmūnų g. 48a, Vilnius 09101, Lietuva
    2019-11-20 12:14:43
  • 125944
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Stovi ant šalivatvio Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 12:09 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Subačiaus g. 116, Vilnius 11343, Lietuva
    2019-11-20 12:14:23
  • E50-109230/19(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Apšvietimas be galo prastas, tik viena apsiblaususi lempa, vaikų žaidimo aikštelėje lempa išvis nedega, vaikai laksto tamsoje. Aplinkinės žaidimų aikštelės irgi neapšviestos.
    Registruota S. Stanevičiaus g. 17, Vilnius 07133, Lietuva
    2019-11-20 12:06:19
  • E50-109229/19(3.2.12E-SM4)
    Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas
    Sunkiasvoriai automobiliai važinėja į statybas Ž. Pusjė gatve, stipriai teršia gatvę.
    Registruota Ž. Pusjė g. 24, Vilnius 14188, Lietuva
    2019-11-20 12:04:50
  • 125941
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Transporto priemonė priparkuota ant šaligatvio. Paprašytas automobilį patraukti vairuotojas atsisakė. Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 11:51 Automobilio valst. nr:[duomenys...
    Registruota Savanorių pr. 11, Vilnius 03116, Lithuania
    2019-11-20 11:56:02